کد خبر: 4224185
تاریخ انتشار : ۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۹

بهره‌مندی ۱۴۳ مددجوی چالوسی از خدمات مشاوره فردی و گروهی

رئیس کمیته امداد امام(ره) شهرستان چالوس گفت: ۱۳۴ نفر از خدمات مشاوره و راهنمایی به صورت فردی و ۹ نفر طی ۲ نشست در ۳ ماهه اول سال۱۴۰۳ از خدمات مشاوره گروهی بهره‌مند شدند.

احمد عاشوریان، رئیس کمیته امداد امام(ره) شهرستان چالوسبه گزارش ایکنا، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد امام(ره)، مددجویان امداد مازندران، احمد عاشوریان، رئیس کمیته امداد امام(ره) شهرستان چالوس گفت: خدمات فرهنگی به مددجویان امداد با هدف تحکیم بنیان خانواده و تعمیق باورهای دینی و فرهنگی ارائه می‌شود.
 
وی افزود: در راستای اهمیت اشاعه امورات فرهنگی و خدمات آموزشی و مشاوره ای به نیازمندان تحت حمایت در نهاد مقدس کمیته امداد در قالب دوره‌های آموزشی خدماتی به جامعه هدف صورت می‌گیرد.
 
عاشوریان تصریح کرد: به همین منظور در ۳ ماهه اول سال۱۴۰۳ تعداد ۱۳۴ نفر از خدمات مشاوره و راهنمایی به صورت فردی و ۹ نفر طی ۲ نشست از خدمات مشاوره گروهی بهره‌مند شدند.
 
رئیس کمیته امداد امام(ره) شهرستان چالوس خاطرنشان کرد: ۶۹ نفر از دانشجویان و ۴۱۲ دانش‌آموز و ۹ نخبه علمی و ورزشی از کمک هزینه تحصیلی بهره‌مند شدند و در صورت تمایل از آموزش‌های رایگان حوزه‌های فرهنگی و مهارتی کارآفرینی در شهرستان برخوردار می‌گردند.
انتهای پیام
captcha