کد خبر: 4223151
تاریخ انتشار : ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۳

جشن بابا امام رضا(ع) برگزار شد

جشن «بابا امام رضا(ع)» در ایام دهه امامت و ولایت و در آستانه عید سعید غدیر با همکاری و مشارکت کانون خدمت رضوی مازندران و با حضور خادمیاران رضوی در مجتمع فرهنگی و تربیتی شهید رجایی کمیته امداد امام(ره) مازندران برگزار شد.

میثم معافی، مدیر کل کمیته امداد امام(ره) مازندرانبه گزارش ایکنا، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد امام(ره) مازندران، در ایام دهه امامت و ولایت و در آستانه عید سعید غدیر «جشن بابا امام رضا (ع)» با همکاری و مشارکت کانون خدمت رضوی مازندران و با حضور خادمیاران رضوی در مجتمع فرهنگی و تربیتی شهید رجایی کمیته امداد امام(ره) مازندان برگزار شد.

در این آیین که با حضور ۲٠٠ فرزند دختر یتیم زیر ۱۵ سال به همراه مادرانشان برگزار شد، میثم معافی، مدیر کل کمیته امداد امام(ره) مازندران با تبریک این ایام گفت: پرداختن و اهمیت دادن به دختران و زنان این سرزمین اهمیت و توجه به آینده جامعه اسلامی است.

وی نقش زنان و دختران در موقعیت کنونی ایران و جهان را مهم برشمرد و افزود: به همه دخترانم توصیه می‌کنم برای رسیدن به موفقیت، سبک زندگی خود را از مصرف‌گرایی اصلاح کرده و برای عبور از فقر مهارت، مهارت زندگی درست و کسب و کار و اشتغال زنانه را کسب کنید.

معافی با اشاره به مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری در ۸ تیرماه و انتخاب فرد اصلح، تصریح کرد: برای حفظ ارزش‌ها و استمرار راه شهدای خدمت باید بهترین انتخاب را داشته باشیم.

یادآور می‌شود، در حال حاضر دو هزار و ۷۱۳ یتیم و ۱۱ هزار و ۷۲۰ فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد امام(ره) مازندران قرار دارند که از حمایت های مادی و معنوی ۵۸ هزار حامی نیک‌اندیش و سخاوتمند برخوردار هستند.
انتهای پیام
captcha