کد خبر: 4222725
تاریخ انتشار : ۰۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۵

اجرای طرح نشاط معنوی در ۱۱۵ امامزاده مازندران

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: همزمان با فصل تابستان طرح نشاط معنوی در ۱۱۵ امامزاده و آستان مقدس بقاع متبرکه استان اجرا می‌شود.

حجت‌الاسلام مسعود قربانی، معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه مازندرانبه گزارش ایکنا از مازندران، به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت‌الاسلام مسعود قربانی، معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه مازندران، از اجرای طرح نشاط معنوی در استان خبر داد و اظهار کرد: این طرح همزمان با فصل تابستان در ۱۱۵ آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استان آغاز شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران بیان کرد: اوقات فراغت تابستان بهترین فرصت برای جوانان و نوجوانان است تا با ارتقای روحیه و کسب مهارت‌های زندگی و همچنین کشف هویت اجتماعی خویش، آماده ورود به دنیای جدیدی از قبول مسئولیت‌های اجتماعی شوند؛ اگر دلسوزانِ نسل جوان، برای آینده‌سازان انقلاب اسلامی برنامه‌ای نداشته باشند، دشمنان این خلأ را پر کرده و آنان را به برنامه‌های خود مشغول خواهند کرد.

حجتالاسلام قربانی با دعوت از عموم دانش‌آموزان برای ثبت نام در طرح نشاط معنوی، افزود: در این طرح متقاضیان می‌توانند در کلاس‌های آموزش روخوانی، روان‌خوانی و حفظ قرآن‌کریم، احکام، نقاشی، خیاطی، نویسندگی، عروسک سازی، قالی و گلیم بافی، نویسندگی، آموزش رایانه، برگزاری برنامه‌های اردویی و تفریحی و... ثبت نام کنند. 

وی، یکی از اهداف اجرای طرح نشاط معنوی را تعمیق باور‌های دینی و ترویج معارف اسلامی در بین جوانان و نوجوانان در ایام اوقات فراغت دانست و افزود: در این طرح در تلاش هستیم مهارت‌افزایی و توانمندسازی دانش‌آموزان در کلاس‌های نشاط معنوی مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام
captcha