کد خبر: 4222470
تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۰
رئیس کمیته امدادامام(ره) فریدونکنار:

ارائه خدمات مشاوره سبب ارتقاء فکری مددجویان می‌شود

رئیس کمیته امداد فریدونکنار با بیان اینکه در سال ۱۴۰۲ ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی به ۴۶۷ نفر مددجوی تحت حمایت کمیته امداد فریدونکنار انجام گرفت، گفت: ارائه خدمات مشاوره سبب ارتقاء فکری مددجویان جهت تصمیمات منطقی و درست در شرایط فردی و اجتماعی می‌شود.

حجت‌الاسلام میثم سیدی، رئیس کمیته امدادامام(ره) فریدونکناربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد امام(ره) مازندران، حجت‌الاسلام میثم سیدی، رئیس کمیته امدادامام(ره) فریدونکنار با بیان اینکه ۱۴۰۲ خانوار در شهرستان فریدونکنار تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند. گفت: در سال ۱۴۰۲ بیش از ۱۴۹ نفر از  مدد جویان کمیته امداد در برنامه مشاوره و راهنمایی فردی و گروهی با معرفی به کلینیک روانشناسی از خدمات ارائه شده بهره‌مند شدند که از این تعداد ۲۷مشاوره و راهنمایی گروهی و ۱۲۳مشاوره و راهنمایی فردی بوده است.
 
وی با اشاره به اینکه با حضور ۲۳۹ زن سرپرست خانوار، و دختران بازمانده از ازدواج و تحصیل کلاس مشاوره و مهارت زندگی برگزار شد، افزود: ارائه خدمات مشاوره سبب ارتقاء فکری مددجویان جهت تصمیمات منطقی و درست در شرایط فردی و اجتماعی می‌شود.
 
حجت‌الاسلام سیدی تصریح کرد: مشاوره مددجویان با موضوعاتی از جمله  پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، مهارت‌های زندگی، عوامل مؤثر بر تحکیم بنیاد خانواده و… ارائه می‌شود. 
 
رئیس کمیته امداد شهرستان فریدونکنار با بیان اینکه۲۳۹ نفر از مددجویان سرپرست خانوار و خانواده زندانیان نیز در  آموزش‌ها شرکت کردند، بیان کرد: یک نشست آموزش گروهی برای ۴۰ نفر با موضوع‌های تربیت فرزند، ارتباط موثر والدین با فرزند با حضور مادران دارای دانش‌آموز به میزبانی کمیته امداد فریدونکنار برگزار شد. 
انتهای پیام
captcha