نام‌نویسی بیش از یک‌هزار شرکت‌کننده مازندرانی در مسابقات قرآنی اوقاف
کد خبر: 4221011
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۷

نام‌نویسی بیش از یک‌هزار شرکت‌کننده مازندرانی در مسابقات قرآنی اوقاف

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران با اعلام اینکه آمار نام‌نویسی در رشته‌های مختلف برای شرکت در چهل‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن اوقاف به یک‌هزار و ۵۰۰ نفر رسیده است، گفت: در این دوره از مسابقات افراد زیر ۱۸ سال در رشته‌های قرائت و حفظ کل نیز می‌توانند شرکت کنند.

 حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی، مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندرانبه گزارش ایکنا از مازندران به نقل از روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی، مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران، گفت: نام‌نویسی چهل‌وهفتمین دوره مسابقات قران کریم اوقاف از اوایل خردادماه آغاز شده و تا نوزدهم این ماه ادامه داشته و به جهت شرکت همه علاقه‌مندان، مهلت نام‌نویسی در این دوره از مسابقات، تا ۲۹ خرداد‌ماه تمدید شد.
 
وی افزود: علاقه‌مندان برای نام‌نویسی در رشته‌های مختلف و دریافت آئین‌نامه و منابع، باید تا قبل از ٢٩ خرداد به درگاه my.oghaf.ir مراجعه کنند.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران تأکید کرد: این مسابقات که با عنوان یادبود شهدای خدمت، برگزار می‌شود، با تغییری نسبت به سالیان گذشته همراه بوده و متسابقان زیر ۱۸ سال در رشته‌های قرائت و حفظ کل نیز در این مسابقات می‌توانند شرکت کنند.
 
حیدری جناسمی با اشاره به اینکه از میان جامعه قرآنی مازندران تا امروز، یک‌هزار و ۵۰۰ نفر در مسابقات قرآنی نام‌نویسی کردند، گفت: مسابقات قرآن اوقاف در مرحله شهرستانی در تیرماه و مرحله استانی نیز در مردادماه سال جاری برگزار می‌شود.
 
 وی در پایان با بیان اینکه با همت جامعه و اصحاب قرآنی باید تلاش شود تا علاقه‌مندان در مسابقات شرکت کنند، گفت: نصب پوستر مسابقات در اقصی نقاط شهرستان‌ها از جمله مساجد و امکان پرتردد و دعوت چهره به چهره از جمله ابزار‌های مورد استفاده است و برای رونق مسابقات و حضور حداکثری در مسابقات قرآنی باید تلاش کنیم.
انتهای پیام
captcha