برگزاری انتخابات هیئت رئیسه کانون مداحان، هیئات مذهبی و روضه‌های خانگی مازندران
کد خبر: 4220670
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۰۴

برگزاری انتخابات هیئت رئیسه کانون مداحان، هیئات مذهبی و روضه‌های خانگی مازندران

انتخابات هیئت رئیسه کانون مداحان، هیئات مذهبی و روضه‌های خانگی مازندران با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی، معاون فرهنگی و تبلیغ اداره کل و بانوان منتخب شهرهای مازندران در بابل برگزار شد.

حجت الاسلام شریف تبار، مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندرانبه گزارش ایکنا از مازندران، انتخابات هیئت رئیسه کانون مداحان، هیئات مذهبی و روضه‌های خانگی مازندران، یکشنبه، ۲۰ خرداد با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی، معاون فرهنگی و تبلیغ اداره کل و بانوان منتخب شهرهای مازندران در سالن شهدای اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران برگزار شد.

حجت‌الاسلام شریف‌تبار، مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در این آیین گفت: گوهر محبت اهل بیت(ع) مشابه و نظیری ندارد و داروی شفابخش قلوب مؤمنین است.

وی افزود: آسیب‌های اجتماعی، از هم گسستگی خانواده و بسیاری از مشکلات امروز به واسطه فاصله گرفتن از منبع نور همان بهره‌مندی از وجود امام و به کارگیری شیوه و سیره سبک زندگی است که ائمه اطهار(ع) برای بشریت مشخص و تبیین کرده‌اند.

حجت‌الاسلام شریف‌تبار اظهار کرد: انقلاب سیدالشهدا(ع) و روش مبارزه اهل بیت(ع) برای رفع طاغوت درون و برون است و اینکه بگوییم ما سیاسی نیستیم، برای یک فرد هیئتی درست نیست.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان اینکه امروز به برکت انقلاب و حرکت صحیح جمهوری اسلامی و رهبری امامین انقلاب، فرهنگ مقاومت در سراسر دنیا گسترش چشمگیر داشته است، خاطرنشان کرد: در دانشگاه‌های آمریکا و اروپا دفاع از آنچه مورد نظر انقلاب و گروه‌های مقاومت است یعنی مقاومت فلسطین مورد استقبال نخبگان، دانشجویان و اساتید دانشگاه‌ها و مردم دنیا قرار گرفته است.

یادآور می‌شود، در اولین دوره از انتخابات انتخابات هیئت رئیسه شورای مداحان، هیئات مذهبی و روضه‌های خانگی بانوان استان مازندران افراد زیر با رأی مسئولان شهرستان انتخاب شدند.

منتخبین: 
رئیس: نسیبه علینژاد (از بابل)
نایب رئیس: پریبا دریایی (از تنکابن)
دبیر: منیژه ابراهیمی (از آمل)

انتهای پیام
captcha