اجرای پویش «نذر قربانی» در ۳۵۰ پایگاه کمیته امداد مازندران
کد خبر: 4220555
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۳

اجرای پویش «نذر قربانی» در ۳۵۰ پایگاه کمیته امداد مازندران

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام(ره) مازندران گفت: این نهاد هر ساله در آستانه عید قربان نسبت به جمع‌آوری نذورات قربانی برای توزیع در بین نیازمندان در قالب پویش «نذر قربانی» اقدام می‌کند که امسال این پویش از طریق 350 پایگاه در استان اجرا می‌شود.

مهدی رحمن زاده، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام(ره) مازندرانبه گزارش ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران، مهدی رحمن‌زاده، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران گفت: کمیته امداد امام(ره) مازندران هر ساله در آستانه عید قربان نسبت به جمع‌آوری نذورات قربانی برای توزیع در بین مددجویان کمیته امداد و نیازمندان در قالب پویش «نذر قربانی» اقدام می‌کند.

وی افزود: امسال نیز این نهاد از طریق ۳۵۰ پایگاه در سراسر استان نذورات قربانی خیران را جمع‌آوری و با اولویت سالمندان، زنان سرپرست خانوار، ایتام، کودکان بدسرپرست، خانواده‌های دارای بیماران صعب‌العلاج و... در همان روز عید و در سریع‌ترین زمان توزیع خواهد کرد.

رحمن‌زاده تصریح کرد: این پایگاه‌ها شامل دفاتر کمیته امداد، مراکز نیکوکاری، پایگاه‌های مستقر در میدان‌های اصلی شهرها و... است که برای جمع‌آوری نذورات و وجه نقدی مردم به‌مناسبت عید سعید قربان برپا می‌شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مازندران با اشاره به برپایی ۳۶ قربانگاه ابراهیمی در سراسر استان گفت: مشارکت مردم در پویش «نذر قربانی» با هر مبلغ امکان‌پذیر است و کمیته امداد براساس نذورات نقدی جمع‌آوری شده و نیت افراد مشارکت‌کننده نسبت به تهیه دام زنده و ذبح و توزیع گوشت قربانی بین نیازمندان مناطق محروم اقدام خواهد کرد.

وی با اشاره به روش‌های غیرحضوری مشارکت مردم در پویش «نذر قربانی» اظهار کرد: علاوه بر استفاده از کد دستوری#1*011*8877*امکان پرداخت نذورات از طریق سایت همدلی، نیکوکاری الکترونیک مازندران به آدرس takl.ink/Hamdeli.mzn  و شماره کارت 6037997900001505 نزد بانک ملی فراهم شده است.

رحمن‌زاده با تشکر از مردم نوع‌دوست و نیکوکار استان مازندران گفت: در عید قربان سال گذشته ۵۱ میلیارد تومان نذورات نقد و غیر نقد شامل بیش از دو هزار رأس گوسفند زنده، ۲۳ رأس گاو، ۹ هزار و ۸۸۳ کیلوگرم گوشت گوسفند و چهار هزار و ۹۲۰ کیلو گوشت مرغ از دیگر کمک‌های مردمی بود.

انتهای پیام
captcha