نشست ستاد هماهنگی چهل و هفتمین مسابقات قرآن در بابلسر برگزار شد
کد خبر: 4219146
تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۹

نشست ستاد هماهنگی چهل و هفتمین مسابقات قرآن در بابلسر برگزار شد

نشست ستاد هماهنگی چهل و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، با حضور رئیس اداره قرآن اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستانهای بابلسر و فریدونکنار، نماینده امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بابلسر و دیگر اعضای ستاد در امامزاده ابراهیم(ع) شهرستان بابلسر برگزار شد.

نشست ستاد هماهنگی چهل و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریمبه گزارش ایکنا از مازندران، نشست ستاد هماهنگی چهل و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با حضور حجت‌الاسلام مصطفی سیفی کناری، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه مازندران، حجت‌الاسلام نقی پور‌نوروز، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار، آتشین بار، نماینده امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بابلسر و دیگر اعضای ستاد نهم اردیبهشت ماه در امامزاده ابراهیم(ع) شهرستان بابلسر برگزار شد.

در این نشست به تبیین شیوه جدید آیین‌نامه این دوره از مسابقات پرداخته شد و از سوی اعضای حاضر در نشست پیشنهادات و نقطه نظراتی در‌باره هرچه بهتر برگزار شدن این دوره از مسابقات ارائه شد.

در حاشیه برگزاری این نشست، حجت‌الاسلام والمسلمین نقی پور‌نوروز، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار در گفت‌و‌گو با ایکنا مازندران از ثبت نام چهل و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم در مازندران همزمان با سراسر کشور خبر داد و گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه به عنوان متولی اصلی برگزاری مسابقات قرآن هم‌چون سال‌های گذشته در سال ۱۴۰۳ اقدام به برگزاری این دوره از مسابقات قرآن کرده است.

وی افزود: ثبت نام این دوره از مسابقات قرآن و نغمات دینی در دو بخش بانوان و آقایان از یکم خرداد آغاز شده است و تا ۱۹ خرداد ادامه دارد.

حجت‌الاسلام پور‌نووروز تصریح کرد: این دوره از مسابقات در دو گروه سنی بالای ۱۸ سال و ۱۲ الی ۱۸ سال برگزار خواهد شد که در سنین ۱۲ تا ۱۸ سال صرفاً در رشته‌های حفظ کل و قرائت برگزار می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار با بیان اینکه مسابقات در تمامی مراحل و رشته‌ها به صورت حضوری برگزار خواهد شد، احراز هویت هر کدام از شرکت‌کنندگان توسط سازمان ثبت احوال کنترل می‌شود لذا ضروری است شماره همراه ثبت نام کننده در رده سنی بالای ۱۸ سال به نام شخص باشد.

وی با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات قرآن در دو رده سنی بالای 18 سال و 12 تا 18 برگزار می‌شود، اذعان داشت: رشته‌های آوایی انفرادی، بخش گروهی، بخش معارفی عمومی و بخش معارفی تخصصی مختص به رده‌های سنی بالای 18 سال است و رشته قرائت و حفظ کل قرآن کریم در رده سنی 12 الی 18سال برگزار خواهد شد.

وی افزود: علاقه‌مندان جهت ثبت نام در این مسابقات می‌توانند از طریق تارنمای میز خدمت سازمان اوقاف و امور خیریه به سایت مسابقات قرآن به نشانی my.oghaf.ir مراجعه کرده و در این دوره از مسابقات ثبت نام  کنند.

انتهای پیام
captcha