هزینه بیش از پنج میلیارد تومان در بخش مسکن مدجویان نور در سال ۱۴۰۲
کد خبر: 4218745
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۸

هزینه بیش از پنج میلیارد تومان در بخش مسکن مدجویان نور در سال ۱۴۰۲

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان نور گفت: جهت حمایت محرومان در بخش مسکن در سال ۱۴۰۲ برای ۷۴ مددجوی این شهرستان در بخش مسکن مبلغ پنج میلیارد و 30 میلیون تومان هزینه شد.

حسن حسین‌زاده، رئیس کمیته امداد امام(ره) شهرستان نوربه گزارش ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران، حسن حسین‌زاده، رئیس کمیته امداد امام(ره) شهرستان نور با اشاره به اینکه در شهرستان نور بالغ بر دو هزار و 700 خانوار از خدمات کمیته امداد در بخش مسکن، درمان، فرهنگی، و حمایتی بهره‌مند هستند، گفت: جهت حمایت محرومان در بخش مسکن با توجه به  دستورالعمل‌های ابلاغی در سال ۱۴۰۲ برای ۷۴ نفر از مددجویان امداد در بخش مسکن مبلغ پنج میلیارد و 300 میلیون تومان هزینه شد.

وی با بیان اینکه این هزینه‌ها در سرفصل‌های مختلف مانند تعمیرات جزئی و کلی، احداث مسکن و سایر موارد با کمک‌های خیرین و منابع دولتی و وام بوده است، افزود: بالغ بر چهار میلیارد تومان این هزینه به‌عنوان کمک بلاعوض خیران و مبلغ یک میلیارد و 300 میلیون تومان از طریق اهدای وام بوده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان نور بیان کرد: حمایت خیران علاوه بر کمک نقدی به‌صورت تأمین مصالح ساختمانی از جمله سیمان، شن، بلوک، ایرانیت و... انجام شده است.

انتهای پیام
captcha