کد خبر: 4218055
تاریخ انتشار : ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۷
استاندار مازندران:

شهید رئیسی به دنبال حل مشکلات مردم بود

استاندار مازندران گفت: شهید جمهور برای خدمت به مردم و ادای امانت در میدان بود. شهید رئیسی همانند حاج قاسم سلیمانی به دنبال حل مشکلات مردم و شبانه روز در میدان، میان مردم بود.

یوسف نوری، استاندار مازندران،به گزارش ایکنا از مازندران، از سوی دفتر نمایندگی ولی فقیه در مازندران، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران و ستاد برگزاری نماز جمعه ساری، آیین بزرگداشت سیدالشهدای خدمت، خادم الرضا(ع) آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و همراهان شهیدشان با سخنرانی یوسف نوری، استاندار مازندران، امروز ۴ خرداد در مصلی ساری برگزار شد.

یوسف نوری، استاندار مازندران در این آیین گفت: شهید جمهور برای خدمت به مردم و ادای امانت در میدان بود و همانند حاج قاسم سلیمانی به دنبال حل مشکلات مردم و شبانه روز در میدان، میان مردم  بود.

نوری تصریح کرد: عمل صالح سبب ماندگاری و حیات طیبه شهدای خدمت شده است، در جریان وعده صادق، شهید امیرعبدالهیان و آیت‌الله رئیسی موضع محکم مقابل دشمن گرفتند و قدرت این موضع از مقام معظم رهبری گرفته شده است.

استاندار مازندران با بیان اینکه شهید جمهور آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی مردی خستگی ناپذیر بوده که  در مسیر خدمت صادقانه جانش را فدای ملت کرد، خاطرنشان کرد: شهید آیت‌الله رئیسی به‌معنای واقعی خود را خادم مردم می‌دانست و خدمت به مردم را افتخار می‌دانست.

وی با اشاره به دستاوردهای دولت سیزدهم اظهار کرد: او هیچ گاه از خط ولایت منحرف نشد، قطعاً برکت شهید سیدابراهیم رئیسی نیز بیشتر از قبل خواهد شد و همیشه در زمره مؤمنان قرار دارد.

انتهای پیام
captcha