درخشش قاریان مازندرانی در نخستین دوره جشنواره تلاوت‌های تقلیدی
کد خبر: 4217818
تاریخ انتشار : ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۸

درخشش قاریان مازندرانی در نخستین دوره جشنواره تلاوت‌های تقلیدی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از درخشش قاریان مازندرانی در نخستین دوره جشنواره تلاوت‌های تقلیدی در سطح کشور خبر داد.

درخشش قاریان مازندرانی در نخستین دوره جشنواره تلاوت‌های تقلیدیحجت‌الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران، در گفت‌وگو با ایکنا از مازندران، اظهار کرد: اختتامیه نخستین دوره جشنواره  تلاوت تقلیدی که با گرامیداشت شهادت آیت‌الله ابراهیم رئیسی و هیئت همراه ایشان، پایان اردیبهشت ماه در ورزشگاه شهید شیرودی تهران  برگزار شد، نفرات ممتاز، عالی و شایسته تقدیر معرفی شدند که در هر سه رده نماینده‌ای از استان مازندران نیز حضور داشت.
 
وی افزود: در رده نفرات حائز رتبه ممتاز «علیرضا بهرامی‌پور» در رده نفرات حائز رتبه عالی، «عرشیا حسین‌زاده» و در رده نفرات حائز رتبه شایسته تقدیر، «محمدمهدی طهماسب‌پور» از استان مازندران درخشیدند.
 
حیدری گفت: از سوی دبیرخانه برگزاری مسابقات، نفرات حائز رتبه ممتاز، عالی و شایسته تقدیر جوایز نقدی و هزینه سفر به عتبات عالیات، اهدا می‌شود.
 
وی افزود: استان مازندران از ظرفیت قرآنی قابل توجهی در قرائت تحقیق برخوردار است و هر ساله قاریانی از این استان به عنوان سفیر فرهنگی و قرآنی کشورمان جهت تلاوت قرآن کریم به کشورهای مختلف عازم می‌شوند.
انتهای پیام
captcha