آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی به شایستگی خادم ملت ایران بود
کد خبر: 4217614
تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۵

آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی به شایستگی خادم ملت ایران بود

شورای فرهنگ عمومی استان مازندران در پی درگذشت شهادت‌گونه آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و هیئت همراه در پیامی آورده است: آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی به شایستگی خادم ملت ایران بود و در تمامی دوران خدمت خود در هر منصبی، مجاهدانه و خستگی‌ناپذیر در مسیر رشد و تعالی ایران عزیز و سربلندی ملت کوشید و همواره در عهد صادقانه خود با خداوند متعال پایدار ماند و مجاهدانه ایستاد.

شورای فرهنگ عمومی استان مازندرانبه گزارش ایکنا از مازندران، شورای فرهنگ عمومی استان مازندران در پی درگذشت شهادت‌گونه آیت‌الله رییسی، رئیس‌جمهور اسلامی ایران، دکتر امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه، آیت‌الله آل‌هاشم، نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی، مالک رحمتی، استاندار آذربایجان شرقی و همراهان گرامی ایشان در سانحه هوایی بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:
 
بسم الله الرّحمن الرّحیم  
مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ  فَمِنهُم مَن قَضی نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

شورای فرهنگ عمومی استان مازندران، ضایعه جانگداز و شهادت‌گونه خادم الرضا(ع)، عالم برجسته، رئیس جمهور مردمی و پرتلاش آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و همراهان گرامی ایشان رحمت‌الله علیهم را به محضر حضرت ولی عصر (عج)، نائب بر حقشان حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، ملت شریف ایران و خانواده معزز ایشان تسلیت و تعزیت عرض می‌نماید.

آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی به شایستگی خادم ملت ایران بود و در تمامی دوران خدمت خود در هر منصبی، مجاهدانه و خستگی‌ناپذیر در مسیر رشد و تعالی ایران عزیز و سربلندی ملت کوشید و همواره در عهد صادقانه خود با خداوند متعال پایدار ماند و مجاهدانه ایستاد و این چنین با خدمت شهادت‌گونه در کنار سایر خدمتگزاران عاقبت بخیر شد و به درجه رفیع خادم شهید نائل گردید.

رهبر معظم انقلاب در توصیف این شهید خادم الرضا فرمودند: «رئیسی عزیز خستگی نمی‌شناخت» اینک ملت شریف ایران، خدمتگزار صمیمی و مخلص و با ارزشی را از دست داد که همواره مشکلات مردم دغدغه ایشان و رضایت الهی سرلوحه کار بود.

در حزن این حادثه‌ سنگین، شخصیت‌های برجسته‌ای مانند آیت‌الله آل هاشم، امام جمعه‌ محبوب و معتبر تبریز، جناب آقای امیر عبداللهیان وزیر خارجه‌ مجاهد و فعال، جناب آقای مالک رحمتی، استاندار انقلابی و متدین آذربایجان شرقی و گروه پروازی و دیگر همراهان نیز به رحمت الهی پیوستند.

این حادثه موجب تأثر شدید امت اسلامی گردید لیکن با زعامت و منویات رهبری فرزانه، در این مقطع تاریخی، عرصه خدمتگزاری برای آحاد مسئولان و خادمین مردم توقف‌ناپذیر است و از مردم شریف استان شهیدپرور مازندران انتظار داریم در کنار مسئولان خدمتگزار خویش بیش از پیش به توسعه و آبادانی استان عنایت داشته باشند تا با وحدت و یکدلی بیشتر مردم و مسئولان، جریان خدمتگزاری به طور مضاعف در نیل به اهداف انقلاب اسلامی جاری باشد و اینچنین با جانفشانی شهادت‌گونه خدمتگزاران نظام، نهال انقلاب اسلامی همواره آبیاری و باغبانی گردد.

از حضرت باری تعالی علو درجات برای شهدای حادثه سقوط بالگرد حامل رئیس‌جمهور و هیئت همراه مسئلت نموده و صبر جمیل و اجر جزیل برای بیت ایشان و مردم سوگوار ایران دعاگو و آرزومندیم.

انتهای پیام
captcha