اعلام نتایج مسابقات قرآنی فرهنگیان آموزش و پرورش مازندران + عکس
کد خبر: 4216034
تاریخ انتشار : ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۷

اعلام نتایج مسابقات قرآنی فرهنگیان آموزش و پرورش مازندران + عکس

رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش مازندران، نتایج مرحله استانی نهمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز فرهنگیان استان مازندران را اعلام کرد.

مسابقات قرآنی فرهنگیان آموزش و پرورش مازندرانغلامرضا سقایی، رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش مازندران، در گفت‌وگو با ایکنا از مازندران، گفت: نهمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز فرهنگیان  استان مازندران با شرکت ۹۳ نفر از همکاران فرهنگی منتخب راه یافته به مرحله استانی در مرکز دارالقرآن کریم امام خمینی (ره) ناحیه یک شهرستان ساری در دهه سوم اردیبهشت ماه در ساری برگزار شد.
 
وی افزود: در این دوره از مسابقات متسابقین در هشت رشته قرائت تحقیق قرآن، حفظ ۱۰ جزء و حفظ کل قرآن کریم، اذان، نهج‌ البلاغه، روش تدریس احکام، تفسیر قرآن کریم و صحیفه سجادیه رقابت کردند.
 
سقایی تصریح کرد: در این دوره از مسابقات حدود ۴۵۰ نفر از همکاران فرهنگی در رشته‌های ذکر شده شرکت کردند که تعداد ۹۴ نفر از این همکاران به مرحله نهایی استانی راه یافتند.
 
وی افزود: مرحله کشوری نهمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز  فرهنگیان ۲۴ تا ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا علیه السلام در مشهد مقدس برگزار می‌شود.
 
در ادامه نتایج مرحله استانی نهمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز فرهنگیان استان مازندران را با کلیک بر روی فرهنگیان دریافت کنید.
 
انتهای پیام
captcha