بسیج یک جریان تأثیرگذار و نقش‌آفرین است
کد خبر: 4182893
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۲

بسیج یک جریان تأثیرگذار و نقش‌آفرین است

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: بسیج یک جریان بسیار مبارک، تأثیرگذار و نقش‌آفرین است که همه عالم به نقش بی‌بدیلش واقف و معترف هستند.

آیت الله محمدباقر محمدی لائینی، نماینده ولی فقیه در مازندران،به گزارش ایکنا از مازندران، به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران، آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی، نماینده ولی فقیه در مازندران، 28 آبان‌ماه در دیدار با فرمانده سپاه کربلا مازندران، نماینده ولی فقیه و معاونان سپاه، به ‌مناسبت آغاز هفته بسیج، با تبریک هفته بسیج و سالروز خجسته میلاد حضرت زینب کبری (س)، گفت: این بانوی بزرگ از همه جهت الگو و نمونه بودند، در خواهری، مادری، بعد عبادی، عرفانی، سخنرانی، مدیریت و قافله‌سالاری، عفاف و حجاب و موارد دیگر بی‌نظیر بودند.

وی افزود: بسیج یک جریان بسیار مبارک، تأثیرگذار و نقش‌آفرین است که همه عالم به نقش بی‌بدیلش واقف و معترف هستند. 

آیت‌الله محمدی لائینی تصریح کرد: گرچه همه نهادهایی که بعد از انقلاب اسلامی شکل گرفتند یکی بهتر از دیگری بودند، منتها اینکه چه دست‌هایی در کار بوده است که برخی از این نهادها را در دیگر نهادها ادغام کرده‌اند تا از شور و تپش‌ها فرو کاسته شود، جای سؤال دارد، اما بسیج تا حدودی توانسته جای بسیج سازندگی را در کنار حفظ امنیت در فتنه‌ها، دفاع، اغتشاشات و ... پر کند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه هر چه بتوانیم ایمان‌ها را قوی‌تر و انگیزه‌ها را بیشتر کنیم، بهتر می‌توانیم این روحیه و شور انقلابی را حفظ کنیم، خاطرنشان کرد: تربیت کردن و بار آوردن نیروهای با اخلاق و با ایمان در مجموعه بسیج بسیار مهم است.

امام جمعه ساری اظهار کرد: طرح محله مهدوی یکی از حوزه‌های نو و خوبی است که به تازگی توسط بسیج در حال انجام است. بسیج باید با علم مرتبط باشد، اگر نتواند توفیق پیدا کند، بهای چندانی به آن داده نمی‌شود، باید نهادهای علمی را ارزشی و دینی کنیم و خودمان که یک نهاد دینی و ارزشی هستیم، علمی شویم.

وی اظهار کرد: الگوهای علمی ما موازین دینی و شرعی را به طور کامل نشناخته و باور ندارند، در جریان رزمایش مؤمنانه سپاهیان خیلی زحمت کشیدند و کارنامه سفید و نمره خوبی را گرفتند.

آیت‌الله محمدی لائینی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی از هم گسیخته است و راهبری جنگ را نظام استکباری آمریکا بر عهده دارد، بیان کرد: امیدواریم که دشمنان ایران اسلامی، فلسطین، غزه و مسلمانان جهان، هر چه زودتر به زوال و نیستی نزدیک‌تر شوند.

انتهای پیام
captcha