کد خبر: 4088804
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۷

ایستادگی در مقابل جنگ نرم دشمن با ترویج فرهنگ مهدوی

امام‌جمعه مرکز استان مازندران گفت: با ترویج فرهنگ مهدوی جلودار جنگ نرم دشمن شویم و در مقابل آن ایستادگی کنیم.

آیت الله محمد باقر محمدیبه گزارش ایکنا از مازندران، نماز جمعه ساری امروز، هشتم مهر ماه به امامت آیت الله محمد باقر محمدی لائینی، نماینده ولی‌فقیه در مازندران با حضور مردم مومن و خداجوی این شهرستان در مصلی ساری برگزار شد.

آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی، امام‌جمعه مرکز استان مازندران در خطبه‌های این هفته نمازجمعه ساری با ارائه این مطلب که تقوا بهترین رفیق راه را برای شخص فراهم می‌کند گفت: حق گرایی پسندیده است و بی توجهی به حق انسان را ذلیل می‌کند.

وی با اشاره به سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) و نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) افزود: منتظر واقعی باید به امام زمان(عج) شناخت و معرفت داشته باشد.

وی با ارائه این مطلب که مهدویت قدرت نرم شیعه است افزود: در حال حاضر دشمنان انقلاب اسلامی درصدد ایجاد روحیه نا امیدی در بین ملت هستند، لذا باید با ترویج فرهنگ مهدوی جلودار جنگ نرم دشمن شویم و در مقابل آن ایستادگی کنیم.

آیت‌الله محمدی لائینی تصریح کرد: اغتشاش و آشوب‌های خیابانی برای برهم زدن انقلاب است و امید کاذب را در استکبار ایجاد می‌کند، که کار ایران اسلامی رو به پایان است.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران با بیان این مطلب که جامعه اسلامی نیازمند موقوفاتی برای امام زمان(عج) در راستای ترویج فرهنگ مهدوی است، خاطرنشان کرد: باید مردم و خیرین را به وقف اموالشان به نیت ترویج فرهنگ مهدویت تشویق کرد.

امام‌جمعه ساری با اشاره به فرارسیدن هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت سیزدهم مهرماه روز نیروی انتظامی اظهار کرد: نیروی انتظامی نقش بسزایی در مقابله با فتنه‌های دشمنان انقلاب ایفا کرده است و در خط مقدم مقابله با آشوب‌های خیابانی قرار دارد.

وی با بیان اینکه امنیت کشور مرهون تلاش نیروهای انتظامی است بیان کرد: مردم نقش مهمی در حفظ امنیت دارند باید برای استمرار امنیت رضایت ملت را جلب کرد.

خطیب جمعه مرکز استان مازندران به روز هجرت امام خمینی رحمت(ره)  به پاریس اشاره کرد و ادامه داد: این هجرت به زمینه سازی برای بروز و ظهور انقلاب اسلامی کمک بسزایی کرده و سرآغازی برای پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل حکومت اسلامی بوده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha