کد خبر: 4086910
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۳
نماینده ولی فقیه در مازندران بیان کرد:

برنامه‌سازی دشمن برای ضربه به کشور

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه امروز شاهد حماسه‌های بزرگی همچون همایش اربعین هستیم، گفت: حضور رئیس جمهور در کشورهای دیگر که پرچم دیپلماسی را مقتدرانه بالا نگه داشته در کنار جهاد خدمت در حوزه‌های گوناگون، دشمن را به برنامه‌سازی وا داشته است‌.

به گزارش ایکنا از مازندران، آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی، نماینده ولی فقیه در مازندران در آیین برگزاری رزمایش دیدار با محوریت دیدار و تجلیل از ۱۰ هزار و ۴۰۰ خانواده‌ شهدای استان مازندران که 29 شهریورماه با حضور مسئولان کشوری و استانی در نمازخانه سپاه کربلا برگزار شد، گفت: امروز هر چه که داریم به برکت امام زمان (عج) است و رمز این رزمایش هم امام زمان (عج) است.

آیت‌الله محمدی لائینی، فلسفه‌ این رزمایش را ترویج دفاع در جامعه دانست و اظهار کرد: اگر انقلابی بمانیم دفاع زنده خواهد ماند، دشمن برای موفقیت‌های ما برنامه دارد، تضعیف حضور مردم در انتخابات و ایجاد فتنه‌ها بخشی از تلاش‌های دشمن است.

نماینده ولی فقیه در مازندران با ارائه این مطلب که امروز شاهد حماسه‌های بزرگی همچون همایش اربعین هستیم، خاطرنشان کرد: حضور آیت‌الله رئیسی در کشورهای دیگر که پرچم دیپلماسی را مقتدرانه بالا نگه داشته در کنار جهاد خدمت در حوزه‌های گوناگون، جهاد ورزشی و جهادهای دیگر، دشمن را به برنامه‌سازی وا داشته است‌.

امام جمعه ساری اظهار کرد: سرکشی از همه خانواده‌های شهدا در یک روز بسیار کار بزرگ و ستودنی است، بنده انتظار دارم مردم انقلابی هم در فضای مجازی و هم حقیقی به دفاع از فرزندان نظام و انقلاب برخیزند و عوامل فتنه را محکوم کنند. ما مردم مازندران از همین جا اعلام می‌کنیم که پای علم انقلاب ایستاده‌ایم و با عوامل نفاق مبارزه خواهیم کرد‌.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha