کد خبر: 4077433
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۲

نمایش میدانی «سفینه نور» در بابل اجرا می‌شود

به مناسبت ایام عزاداری سالار شهیدان امام حسین(ع) و یاران باوفایش نمایش میدانی «سفینه نور» از سوی مؤسسه شهید مطهری بابل اجرا می‌شود.

به گزارش ایکنا از مازندران، به مناسبت ایام عزاداری سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) و یاران با وفایش، نمایش میدانی «سفینه نور» به کارگردانی «نیما یگانه» و تهیه‌کنندگی و طراحی «محمدرضا کامیاب» از سوی مؤسسه شهید مطهری بابل در این شهر به اجرا در می‌آید.

خلاصه داستان این نمایش به ماجرای روبرو شدن امام حسین(ع) با حربن ریاحی، سپاه اشقیا و... می‌پردازد.

دستیاری کارگردانی این نمایش را «پیمان چمنی» برعهده دارد و نیما یگانه، محمد نجفی، بهنام خدادادی، ابوالفضل اصغرزاده، احسان مرزبانیان، ابوالفضل علیجانی و پیمان چمنی در این نمایش به ایفای نقش خواهند پرداخت. حسام علیزاده، امیرعلی محرابی، امیرحسین شکری در گروه دکور این نمایش همکاری دارند.

محسن احمدی، محمدرضا سعیدی زند و محمدحسین پیمان حسن زاده به عنوان روابط عمومی و اطلاع رسانی، امیرحسین شکری به عنوان مسوول صدا، امیرعلی محرابی، حمیدرضا علیزاده به عنوان مسئول نور و نورپردازی، موکب الحیدر شهرستان بابل به عنوان تدارکات و پشتیبانی و  علی نیا به عنوان مسئول انتظامات، پایگاه بسیج امامزاده قاسم به عنوان مسوول برپایی ایستگاه صلواتی، یاری گر این نمایش هستند.

محسن احمدی، محمدرضا سعیدی زند و محمدحسین وردی از همکاران گروه رسانه‌ای این نمایش هستند.

این نمایش که تلفیقی از هنر ماندگار و اصیل نقالی و تئاتر است، یک‌شنبه، 23 مرداد ماه مصادف با شانزدهم محرم ساعت ۱۹ در محل میدان آستانه بابل به مدت 7 شب به اجرا در می‌آید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha