کد خبر: 3902877
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶
سرپرست جهاد دانشگاهی مازندران ضمن تسلیت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) گفت: امام خمینی(ره) ارزش‌های اسلامی و ایرانی را در کشور احیا کرد و با رهبری بی‌نظیر خود، مردم این سرزمین را همراه و همدل کرد و انقلابی بنیان نهاد که پناهگاه و یاور مظلومان جهان شد.

امام خمینی (ره) پناه‌گاه مظلومان جهانمحمدرضا شافعیان سرپرست جهاد دانشگاهی مازندران در گفت‌وگو با ایکنا از مازندران، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره)، فرا رسیدن سی و یکمین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین ۱۵ خرداد، را به تمامی عاشقان و رهروان ولایت تسلیت گفت.
وی افزود: ۱۴ خرداد، سالروز ارتحال جانسوز حضرت امام راحل(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد، نقطه عطفی در شکل‌گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود و بی‌شک امام خمینی (ره)، یک حقیقت همیشه زنده است.
سرپرست جهاد دانشگاهی مازندران تصریح کرد: امام خمینی (ره) با سلوک علمـی و عملی خویش به ما قدرت داد تا در برابر ستم جسارت نقد داشته باشیم و گام در راه امام آزادگان ابا عبدالله الحسین (ع) بگذاریم.
وی افزود: امام خمینی (ره) ارزش‌های اسلامی و ایرانی را در کشور احیا کرد و با رهبری بی‌نظیر خود، مردم این سرزمین را همراه و همدل ساخت و انقلابی بنیان نهاد که پناهگاه و یاور مظلومان جهان شد.
شافعیان اظهار کرد: گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) به عنوان یک شخصیت برجسته و دوراندیش، از اهمیت فراوانی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران برخوردار است و این روز به عنوان روز اندوه وداع با بزرگمردی است که نهضتی بی‌نظیر را در عالم پایه گذاری کرد و مایه نجات و عظمت مستضعفین جهان شد.
وی ادامه داد: ما ایمان داریم اکنون با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری خلف شایسته آن انسان وارسته در آینده نزدیک شاهد تحقق اراده این مردم همیشه در صحنه و برکنده شدن ریشه ظلم و بیداد خواهیم بود.
سرپرست جهاد دانشگاهی مازندران گفت: امید است با پاسداری از آرمان‌های والای بنیان گذار جمهوری اسلامی و خون پاک شهدا و تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری، برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی تلاش مضاعف کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: