کد خبر: 3849100
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۱
گروه فرهنگی- رئیس عقیدتی سیاسی پدافند هوایی شهید ظرافتی بابلسر گفت: تربیت 12 هزار حافظ قرآن کریم در سطوح مختلف و نیز رشد قاریان برجسته‌ای در بین پرسنل ارتشی و خانواده‌های آنان، از اقدامات درخشان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در کشور است.

تربیت 12000 حافظ، کارنامه درخشان ارتش جمهوری اسلامی ایرانبه گزارش ایکنا از مازندران، حجت الاسلام محمد جواد شیرودی، رئیس عقیدتی سیاسی پدافند هوایی شهید ظرافتی بابلسر امروز 19 مهرماه پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهرستان بابلسر به مناسبت ۲۴ مهر سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران به فرمان امام خمینی(ره) در ۲۴ مهرماه سال ۵۸ تاسیس شد و با هدف ارتقا معنویت و اخلاق اسلامی در پرسنل ارتش و خانواده‌های‌ آنان آغاز به کار کرد.
وی افزود: ارتش در هشت سال دفاع مقدس در کنار سایر نیرو‌های مسلح تلاش‌ها و مجاهدت‌های زیادی در حفظ تمامیت ارضی کشور عزیزمان ایران از خود نشان دادند که وجود شهدا و جانبازان ارتشی خدوم حاکی از این واقعیت است.
رئیس عقیدتی سیاسی پدافند هوایی شهید ظرافتی بابلسر، تصریح کرد: امروز هم سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تربیت افسران مکتبی و شایسته توانسته با افزایش روحیه جهادی، بصیرت و ولایت مداری پرسنل و خانواده‌های ارتش را حفظ و تقویت کند.
وی افزود: تقویت روحیه جهادی در میان ارتشیان، جوان‌گرایی و اعتمادکردن به آنان، ترویج مسئولیت‌پذیری جوانان در ارتش و ترویج معنویت از جمله برنامه‌های شاخص سازمان عقیدتی سیاسی ارتش است.
شیرودی با بیان اینکه در سال‌های اخیر اقدامات مناسبی و درخشانی در عقیدتی سیاسی انجام شده است، اظهار کرد: تربیت 12 هزار حافظ قرآن کریم در سطوح مختلف و نیز رشد قاریان برجسته‌ای در بین پرسنل ارتشی و خانواده‌های آنان نیز از ثمرات اقدامات فرهنگی و قرآنی عقدتی سیاسی ارتش است.
وی افزود: عقیدتی سیاسی حساسیت‌های ویژه‌ای دارد و کار بسیار سخت و پیچیده‌ای است.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: