کد خبر: 4225226
تاریخ انتشار : ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۱

پیام تسلیت استاندار مازندران در پی درگذشت مادر شهیدان فتح‌اللهی سید‌آبادی

استاندار مازندران با صدور پیامی، درگذشت بانوی ماجده، حاجیه خانم ام‌کلثوم شاکری، مادر بزرگوار شهیدان والامقام فتح‌اللهی سید‌آبادی را تسلیت گفت. ‎

پیام تسلیت استاندار مازندران در پی درگذشت مادر شهیدان فتح اللهی سید آبادیبه گزارش ایکنا از مازندران، استاندار مازندران با صدور پیامی، درگذشت حاجیه خانم ام‌کلثوم شاکری، مادر بزرگوار شهیدان والامقام فتح‌اللهی سید‌آبادی را تسلیت گفت. ‎
 
متن کامل این پیام تسلیت بدین شرح است:
 
انالله و اناالیه راجعون
 
خانواده محترم شهیدان والامقام فتح‌اللهی سیدآبادی
 
درگذشت بانویی با عظمت و ماجده از قافله سترگ ایثار و شهادت و رحیل راست قامت عشق و فداکاری، حاجیه خانم ام کلثوم شاکری، مادر شهیدان فتح اللهی سید آبادی موجب تأثر فراوان اینجانب شد.
 
آن مادر شهید فداکار دوران همانند تمامی مادران قهرمان شهدا با تربیت نسلی حماسه‌ساز و درخشان، همه اهتمام خود را در راه اسلام و میهن اسلامی به خرج داد و پس از شهادت فرزندان رشید خود با تداوم راه و آموزه‌های آن شهیدان والامقام و پیروی از آرمان و مکتب امامین انقلاب به دین خود در مسیر صیانت از اعتبار و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی عمل کرد تا به لقاء الله و دیدار عزیزان خود شتافت.
 
اینجانب درگذشت مادر مؤمنه و ماجده دوران، حاجیه خانم ام‌کلثوم شاکری، را به محضر حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، خانواده محترم و معزای شهیدان جلال، مصطفی و مجتبی فتح‌اللهی سید‌آبادی و مردم ولایتمدار استان خاصه مردم شهیدپرور شهرستان ساری تسلیت می‌گویم و برای آن عزیز سفرکرده، رحمت واسعه و رضوان الهی و برای بازماندگان، صبر و شکیبایی مسئلت دارم.
 
یوسف نوری
استاندار مازندران 
انتهای پیام
captcha