کد خبر: 4224537
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۹

رشد ۱۰ درصدی جمع‌آوری صدقات در سه ماهه نخست امسال در نکا

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) نکا گفت: مردم نوع‌دوست و نیکوکار این شهرستان در ۳ ماهه نخست سال‌جاری بیش از ۵ میلیارد و ۷۳۰ میلیون ریال صدقه پرداخت کردند که این رقم، رشد ۱۰ درصدی در سه ماهه نخست امسال نسبت به سال گذشته را نشان می‌دهد.

رمضان حسینی، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) نکابه گزارش ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران، رمضان حسینی، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) نکا گفت: مردم نوع‌دوست و نیکوکار این شهرستان در ۳ ماهه نخست سال‌جاری بیش از ۵ میلیارد و ۷۳۰ میلیون ریال صدقه پرداخت کردند که این رقم، رشد ۱۰ درصدی در سه ماهه نخست امسال نسبت به سال گذشته در نکا را نشان می‌دهد.
 
وی افزود: تقریباً ۶۰ درصد از خانوارهای ساکن در شهرستان نکا دارای صندوق صدقات در منازل و محل کار هستند.
 
حسینی تصریح کرد: صدقات جمع‌آوری شده در سرفصل‌های درمان، جهیزیه، معیشت، مسکن، فرهنگی و تحصیلی و ... در همین شهرستان برای مددجویان امداد و نیازمندان هزینه می‌شود.
 
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) نکا با بیان اینکه در شهرستان نکا بیش از ۲۰ هزار صندوق اعم از خانگی، اماکن و معابر وجود دارد، خاطرنشان کرد: مردم متدین و نیکوکار این شهرستان علاوه بر پرداخت صدقه از طریق سنتی با استفاده از روش‌های جدید و نوین مانند تلفن همراه و ussd می‌توانند صدقه خود را پرداخت کنند.
 
وی اظهار کرد: در حال حاضر بیش از ۵۰۰ مشترک نکایی از روش‌های نوین در پرداخت صدقات استفاده می‌کنند و ما را در خدمت‌رسانی سریع‌تر به نیازمندان کمک می‌کنند.
 
حسینی ادامه داد: در شهرستان نکا بیش از ۳۵۰۰ خانوار تحت حمایت کمیته امداد هستند و از این خدمات بهره‌مند می‌شوند.
انتهای پیام
captcha