کد خبر: 4222488
تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۳

سردبیر ایکنای مازندران مشاور اتحادیه قرآنی استان منصوب شد

در بیست و ششمین نشست هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات قرآنی استان مازندران، علی پاداشی سردبیر خبرگزاری بین‌المللی قرآن در استان به عنوان مشاور رسانه‌ای و فرهنگی اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی مردمی قرآن و عترت استان مازندران منصوب شد.

سردبیر ایکنای مازندران مشاور اتحادیه قرآنی استان منصوب شدبه گزارش ایکنا از مازندران، در بیست و ششمین نشست هیئت مدیره اتحادیه قرانی مازندران، که امروز پنجشنبه ۳۱ خردادماه در دفتر اتحادیه واقع در اداره تبلیغات اسلامی ساری، برگزار شد، علی پاداشی سردبیر خبرگزاری بین‌المللی قرآن شعبه مازندران و مدیر اداره هنر و رسانه جهاد دانشگاهی مازندران به عنوان مشاور رسانه‌ای و فرهنگی اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی مردمی قرآن و عترت استان مازندران منصوب شد.
 
در متن این حکم مسئولیت که با امضای بهروز کریم‌نژاد  مدیر عامل اتحادیه قرانی مازندران صادر شده، چنین آمده است:
 
با احترام، نظر به سوابق ارزنده و فعالیت‌های مستمر حضرتعالی در امر فعالیت‌های گسترده قرآنی در سطح ملی و منطقه‌ای در حوزه رسانه‌ای، به موجب این حکم به عنوان مشاور رسانه‌ای و فرهنگی اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی مردمی قرآن و عترت استان مازندران منصوب می‌گردید.
 
شایسته است تا در جهت ارتقا اهداف و آگاهی‌بخشی به عموم مردم پیرامون خدمات و دستاورد‌های اتحادیه در فضای مجازی و حقیقی گام‌های اساسی بردارید. توفیق روزافزون و سلامتی شما را از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمائیم. در پناه قرآن و عترت محفوظ باشید.
انتهای پیام
captcha