کد خبر: 4222150
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۰
گرمه‌ای بیان کرد:

بیان دستاورد‌ها و تشویق مدیران موفق؛ راهکار امیدآفرینی در جامعه

مدیر کل بازرسی استان مازندران، خواستار ترویج امیدآفرینی رسانه‌ها در جامعه شد و افزود: یکی از راهکارهای امیدآفرینی در جامعه بیان دستاور‌دهای دستگاه‌ها، نقاط قوت مسئولان و تجلیل و تشویق مدیران موفق است.

علی گرمه‌ای، مدیر کل بازرسی استان مازندرانبه گزارش ایکنا از مازندران، علی گرمه‌ای، مدیر کل بازرسی استان مازندران، امروز ۲۹ خردادماه در نشست خبری، ضمن گرامیداشت دهه غدیر و هفته قوه قضائیه، گفت: اگر ما غدیر را به درستی تبیین کنیم، حوادثی همچون کربلا رخ نخواهد داد.
 
وی با بیان اینکه، نظارت بر حسن اجرای امور و نظارت بر قانون از شرح وظایف اداره کل بازرسی است، افزود: بازرسی‌های این اداره کل در قالب بازرسی «فوق‌العاده»، «برنامه‌ای» و «موردی» انجام می‌شود.
 
گرمه‌ای تصریح کرد: مکاتبه «هشداری»، «انفصال از خدمت» و «پیشنهادی» از انواع مکاتبات این اداره کل با دستگاه‌ها است. 
 
وی با بیان اینکه، گزارش تخلفاتی، جرمی و اصلاحی از انواع گزارش در استان است، افزود: در سال ۱۴۰۱ تعداد بازرسی‌های موردی ۱۷۳ بوده و در سال ۱۴۰۲ این تعداد بازرسی‌ها به ۳۳۵ مورد افزایش پیدا کرده است.
 
رئیس سازمان بازرسی کل استان مازندران با بیان اینکه در سال ۱۴۰۱، ۸۵ گزارش کیفری داشتیم، اظهار کرد: در سال ۱۴۰۲ گزارش کیفری ما کمتر بوده ولی گزارش اصلاح امور افزایش داشته است.
 
وی با بیان اینکه، ۱۲۸ پرونده تخلف کارمندان و مدیران داریم، افزود: هزار و ۱۰۰ هکتار زمین خواری و کوه خواری در مناطق جنگلی و جلگه‌ای استان مازندران اتفاق افتاده است؛ از این میان ۹۰۰ هکتار مربوط به شهرستان عباس آباد بوده که گزارش‌های لازم به مراجع ذیصلاح ارسال شده است.
 
گرمه‌ای با بیان اینکه ۷۶۳ نفر با ورود سازمان بازرسی توانستند تسهیلات ازدواج و فرزندآوری دریافت کنند، افزود: از خبرنگاران انتظار داریم در بیان محاسن و معایب اغراق نکنند، انصاف را مد نظر داشته باشند و در نوشتن گزارشات از عدالت خارج نشوند.
 
وی افزود: اکنون که انتخابات ریاست جمهوری را در پیش داریم، انتظار است رسانه به گونه‌ای عمل کند تا مشارکت در انتخابات پررنگ‌تر شود.
 
گرمه‌ای خواستار ترویج امیدآفرینی رسانه‌ها در جامعه شد و افزود: یکی از راه‌کارهای امیدآفرینی در جامعه بیان دستاور‌های دستگاه‌ها، نقاط قوت مسئولان و تجلیل و تشویق مدیران موفق است.
انتهای پیام
captcha