کد خبر: 4219139
تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۴
استاندار مازندران:

آیت‌الله رئیسی الگوی حضرت علی (ع) را پیاده‌سازی کردند

استاندار مازندران در نشست شورای فرهنگ عمومی، گفت: آیت‌الله رئیسی الگوی حضرت علی (ع) را پیاده‌سازی کردند، باید از این الگو برای اجرایی شدن برش استانی این سند بالادستی با نگاه بومی محلی بهره گرفته شود.

به گزارش ایکنا از مازندران، به نقل از معاونت ارتباطات و رسانه دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران، یوسف نوری، استاندار مازندران در نشست شورای فرهنگ عمومی استان که با حضور آیت‌الله محمدی لائینی، رئیس شورای فرهنگ عمومی استان و اعضای این شورا برگزار شد، با گرامیداشت یاد و نام سیدالشهدای خدمت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و هئیت همراه، گفت: آیت‌الله رئیسی به واسطه عمل به شعائر اسلامی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند، الگوی حکمرانی شهید رئیسی باید نگاشته و تبیین شود.

وی، خواستار تدوین این الگو در دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان مازندران شد و افزود: باید الگوی اجرایی برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی کشور در استان تدوین شود.

نوری با بیان اینکه برنامه‌ها در حوزه انسانی باید روزانه به روز‌رسانی شود، گفت: آیت‌الله رئیسی الگوی حضرت علی (ع) را پیاده‌سازی کردند، باید از این الگو برای اجرایی شدن برش استانی این سند بالادستی با نگاه بومی محلی بهره گرفته شود.

استاندار مازندران با اشاره به منویات رهبری مبنی بر اینکه شورای عالی انقلاب فرهنگی باید قرارگاهی اداره شود، خاطرنشان کرد: این سند در استان مازندران نیز باید به‌صورت قرارگاهی عملیاتی شود.

نایب رئیس شورای فرهنگ عمومی استان مازندران در ادامه سخنانش به اهمیت بزرگداشت غدیر اشاره کرد و گفت: نشست تبیین ابعاد غدیر نیز با حضور بزرگان دینی در کشورهای حاشیه دریای مازندران با محوریت دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر استان برگزار شود.

وی به چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و ادامه داد: برنامه‌های بزرگداشت سیدالشهدای خدمت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی با محوریت انتخابات ریاست جمهوری و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی تا چهلمین روز درگذشت شهید رئیسی تداوم داشته باشد.

انتهای پیام
captcha