رئيس‌جمهور آينده باید همچون‌ شهید رئیسی انقلابی و جهادی باشد
کد خبر: 4218733
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۹

رئيس‌جمهور آينده باید همچون‌ شهید رئیسی انقلابی و جهادی باشد

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: همگان وظیفه داریم فضا را برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و انتخاب فردی انقلابی و جهادی همچون شهید رئیسی آماده کنیم.

آیت الله محمدباقر محمدی لائینی، نماینده ولی فقیه در مازندران،به گزارش ایکنا از مازندران، به نقل از  معاونت ارتباطات و رسانه دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی، نماینده ولی فقیه در مازندران، هفتم خرداد ماه در نشست قرارگاه فرهنگی منطقه یک استان مازندران که با حضور مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان و امامان جمعه شهرستان میاندورود، چهاردانگه و رودپی شمالی فرح آباد برگزار شد، با تسلیت شهادت آیت‌الله رئیسی رئیس‌جمهور و  شهدای خدمت، این حادثه ناگوار را بر اساس حکمت الهی دانست و گفت: صبر بر رضا و قضای خدا خودش بزرگ‌ترین جهاد و عبادت است.

وی افزود: ما تصمیم گرفتیم که در قرارگاه‌های ائمه جماعات شهرستان‌‌ها هم شرکت کنیم، امروز هم دو موضوع را در دستور کار این نشست داریم یکی مسئله جمعیت و دیگری انتخابات که اهمیت و فوریت بیشتری دارند.

آیت الله محمدی لائینی با اشاره به نزدیک شدن انتخابات، تصریح کرد: همگان وظیفه داریم فضا را برای برگزاری انتخاباتی باشکوه آماده کنیم و همچنین گزینه‌ای مانند شهید رئیسی را که هم در خط انقلاب باشد و هم روحیه جهادی داشته باشد انتخاب نمائیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه مسئله جمعیت هم که قصه پرغصه‌ای است، در این رابطه مشوق‌های وادارنده بسیار مهم است همانطور که در جرائم بازدارنده‌ بودنش مهم است، خاطرنشان کرد: مشوق‌هایی که در بالا تصویب می‌شود عملاً دستگاه‌های اجرایی کمتر به آن عمل می کنند، مثلاً در وام ازدواج خیلی مردم اذیت می‌شوند، مرخصی زایمان، سرانه، تسهیلات بانکی و موارد دیگر، مشوق‌ها شکلاتی نباشد.

امام جمعه ساری اظهار کرد: از این طرف هم باید برای اینکه این مسئله تبدیل به گفتمان رایجی شود تبلیغات و فرهنگ‌سازی کنیم و هم از آن طرف بحث اشتغال باید حل شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری اذعان کرد: باز هم مسئولان باید بنشینند راهکارهای دیگری را برای مسئله جمعیت و جوانی جمعیت در نظر بگیرند و در اولویت قرار دهند.

انتهای پیام
captcha