کد خبر: 4216548
تاریخ انتشار : ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۸
امشب در شبکه تبرستان انجام می‌شود؛

بیان مصوبات فرهنگی و قرآنی سفر رئیس جمهور در مازندران

استاندار مازندران گفت: در مصوبات سفر استانی رئیس جمهور به مازندران، مصوبات فرهنگی و قرآنی داشتیم که امشب از طریق شبکه تبرستان بیان می‌کنم.

استاندار مازندران مصوبات سفر استانی رئیس جمهور را بیان می‌کندیوسف نوری، استاندار مازندران، در گفت‌وگو با ایکنا از مازندران، در حاشیه محفل انس با قرآن که در آب منطقه‌ای استان مازندران برگزار شد، در پاسخ به این سؤال که آیا در سفر رئیس جمهور به مازندران مصوبات فرهنگی و قرآنی هم داشته‌اید، گفت: بله ما در مصوبات فرهنگی و قرآنی داشتیم و امشب از شبکه تبرستان با مردم استان درباره مصوبات سفر ریاست جمهوری، سخن خواهم گفت.

برای همه فعالان فرهنگی و قرآنی جای سوال است چرا در سفر‌های استانی رئیس جمهور اختصاص بودجه فرهنگی به فعالیت‌های حوزه فرهنگ و قرآنی چشمگیر نیست.

صبح امروز 29 اردیبهشت ماه، احسان آهنگر، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، در کمیته تدوین و چاپ کنگره ۱۰ هزار شهید استان مازندران از کم‌توجهی مسئولان به اعتبارات فرهنگی گله کرد.

وی افزود: مقام معظم رهبری درباره امر فرهنگ بسیار تأکید دارند و انتظار داریم در مصوبات سفر ریاست جمهوری توجه به مباحث فرهنگی هم دیده شود.

نوربخش، مدیر کل روابط عمومی استانداری مازندران نیز گفت: امشب رأس ساعت ۲۱:۳۰ استاندار مازندران در شبکه تبرستان به بیان مصوبات سفر رئیس جمهور مازندران می‌پردازد.

انتهای پیام
captcha