شکل‌گیری جامعه خیرین قرآنی ضروری است
کد خبر: 4216080
تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۲

شکل‌گیری جامعه خیرین قرآنی ضروری است

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه همه باید روزی دو صفحه قرآن بخوانیم، تأکید کرد: برگزاری نشست‌های قرآنی نخست از خانه‌های اعضای قرآنی آغاز شود و خوب است که جامعه خیرین قرآنی هم شکل بگیرد.

آیت الله محمدباقر محمدی لائینی، نماینده ولی فقیه در مازندران،به گزارش ایکنا از مازندران، آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی، نماینده ولی فقیه در مازندران، 26 اردیبهشت ماه در شورای شورای توسعه قرآنی شهرستان میاندورود، گفت: سفر دوم ریاست جمهوری را به استان به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم که منشأ برکات فراوان باشد.

وی افزود: ویژگی‌ شهرستان میاندورود این است که شهر بزرگ ندارد، متأسفانه ویژگی‌های سنتی و مذهبی، دینی و اعتقادی در شهرهای بزرگ کمرنگ شده، اما میاندورود یک شهرستان با ویژگی‌های ناب است که از سلامت طبیعی و معنوی برخوردار است.

آیت‌الله محمدی لائینی تصریح کرد: یکی از سیاست‌های شورای توسعه رونق نشست‌های محافل قرآنی خانگی است چه بهتر است که این اقدام توسط اعضا از منزل خودشان آغاز و برگزار شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران با تأکید بر لزوم احیای نشست‌های  قرآنی خانگی، خاطرنشان کرد: لازم است که هر روز مردم دو صفحه قرآن بخوانند، برگزاری نشست‌های قرآنی اول از خانه‌های اعضای قرآنی آغاز شود، خوب است که جامعه خیرین قرآنی هم شکل بگیرد، قرآن باشد همه چیز درست و مسائل برطرف می‌شود.

شورای توسعه فعالیت‌های قرآنی شهرستان میاندورود
شورای توسعه فعالیت‌های قرآنی شهرستان میاندورود
انتهای پیام
captcha