محفل انس با قرآن در چالوس برگزار می‌شود
کد خبر: 4182703
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۵

محفل انس با قرآن در چالوس برگزار می‌شود

مدیر مجمع قاریان و حافظان و فعالان قرآنی چالوس گفت: محفل انس با قرآن به همراه مسابقه فرازخوانی از سوی مجمع قاریان و حافظان و فعالان قرآنی این شهرستان رگزار می‎‌شود.

پوستر مسابقه فرازخوانیصابر احمدی، مدیر مجمع قاریان، حافظان و فعالان قرآنی شهرستان چالوس، در گفت‌وگو با ایکنا از مازندران، گفت: محفل انس با قرآن ‌به همراه مسابقه فرازخوانی از سوی مجمع قاریان، حافظان و فعالان قرآنی شهرستان چالوس و با همکاری هیئت امنا مسجد جامع، اداره تبلیغات اسلامی، اداره آموزش و پرورش، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سپاه ناحیه شهرستان چالوس برگزار می‎‌شود.

وی افزود: این محفل انس با قرآن 29 آبان ماه بعد از نماز مغرب و عشا، در مسجد جامع شهرستان چالوس برگزار می‌شود.

احمدی تصریح کرد: در این محفل نورانی، حافظ قرآن کریم محمد نازپرور، قاری پیشکسوت مهدی صفایی و قاری نوجوان ابوالفضل کیا دلیری، به تلاوت آیات نورانی کلام الله مجید می‌پردازند.

مدیر مجمع قاریان و حافظان و فعالان قرآنی شهرستان چالوس با بیان اینکه این محفل انس با مسابقه فرازخوانی همراه خواهد بود، افزود: در این مسابقه فرازخوانی سیدحسین مطهری محمد شریفی به داوری می‌پردازند.  

وی با اشاره به اینکه عموم علاقه‌مندان قرآن می‌توانند در این محفل نورانی حاضر باشند، اظهار کرد: به برترین‌های این مسابقه فرازخوانی براساس رأی داوران جوایز نفیس اهدا خواهد شد.

انتهای پیام
captcha