کد خبر: 4088750
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰

جامعه اسلامی نیازمند موقوفاتی برای ترویج فرهنگ مهدوی است

نماینده ولی‌فقیه در مازندران در نشست شورای سیاست‌گذاری مهدویت مازندران گفت: امروز جامعه اسلامی نیازمند موقوفاتی برای امام زمان(عج) در راستای ترویج فرهنگ مهدوی است.

ارسالی/ جامعه اسلامی نیازمند موقوفاتی برای امام زمان(عج) در راستای ترویج فرهنگ مهدوی استبه گزارش ایکنا از مازندران، نشست شورای سیاست‌گذاری مهدویت مازندران روز گذشته، هفتم مهرماه با محوریت نهم ربیع‌الاول سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) با حضور نماینده ولی‌فقیه در مازندران و اعضای شورای سیاست‌گذاری برگزار شد.

آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی، نماینده ولی‌فقیه در مازندران در این نشست با بیان این مطلب که دعبل بن خزاعی پس از شرح مصائب اهل بیت(ع) می‌فرماید اگر امید به فرج حضرت ولی عصر(عج) نبود من از مصائب حضرت سیدالشهدا(ع) و یاران آن حضرت نابود می‌شدم، گفت: دعبل بن خزاعی در اشعار خویش از حجت وعده خدا برای ظهور امام زمان(عج) و پایان ظلم ظالم به مظلوم خبر می‌دهد.

​وی بر لزوم معرفت افزایی برای انتظار فرج تاکید کرد و افزود: انتظار فرج امام زمان(عج) نیازمند شناخت و معرفت است.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران ادامه داد: گرامیداشت سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) باید با همکاری هیئات مذهبی به صورت پررنگ تر و اجتماعی تر برگزار شود.

آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی ضمن تأکید برلزوم برپایی ایستگاه‌های صلواتی با محوریت نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) در سراسر استان، با بیان این مطلب که همگان باید اظهار عشق و محبت علنی برای امام زمان(عج) داشته‌ باشیم، گفت: امروز جامعه اسلامی نیازمند موقوفاتی برای امام زمان(عج) در راستای ترویج فرهنگ مهدوی است که باید مردم و خیرین را به وقف اموالشان به نیت تشویق کنید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha