قدردانی از مردم شهیدپرور مازندران برای میزبانی از شهدای گمنام
کد خبر: 4060085
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۲

قدردانی از مردم شهیدپرور مازندران برای میزبانی از شهدای گمنام

فرمانده سپاه کربلا و مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران، طی پیامی از مردم شهیدپرور و قدرشناس استان مازندران در میزبانی از پیکر مطهر ۸ شهید گمنام و اجرای مراسم استقبال، وداع و تشییع با آلاله‌های زهرایی تقدیر کردند.

مراسم استقبال، وداع و تشییع با آلاله‌های زهرایی در ساریبه گزارش ایکنا از مازندران، سردار مسلمی، فرمانده سپاه کربلا و سردار ملکی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران، طی پیامی از مردم شهیدپرور و قدرشناس استان مازندران در میزبانی از پیکر مطهر ۸ شهید گمنام و اجرای مراسم استقبال، وداع و تشییع با آلاله‌های زهرایی تقدیر کردند.

متن پیام به شرح زیر است:

«بسم رب الشهدا و الصدیقین

الحمدالله رب العالمین

سلام و صلوات خداوند بر فرستاده امینش حضرت محمدبن عبدالله(ص) و اهل بیت پاکش، به ویژه حضرت امام جعفر صادق(ع) و سلام و درود بی‌پایان به روح مطهر بنیانگذار نظام مقدس اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و شهیدان والامقام و سلام بیکران به مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای.

در چند روزی که گذشت مازندران قهرمان، میزبان لاله‌های خونین از خطه افتخار و غیرت بود. مردم مهمان‌نواز و مومن استان از همان بدو ورود مهمانان سرزمین نور در گردنه گدوک، به استقبال شتافتند و حرمت این شاهدان شیدایی را گرامی داشتند.

با حضور مردم خدایی، یکی از پرشورترین مراسم‌های وداع با شهیدان، در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان برپا شد. شهر‌ها و مناطق و محلات استان چه بی صبرانه برای میزبانی شهیدان تلاش می‌کردند تا تن و جان خویش را با ابدان مشک بوی آنها، عطرآگین کنند.

مراسم‌های وداع و گرامیداشت این شهیدان نشان از پیوستگی معنایی و ایمانی مردم ما دارد که در اندیشه شهیدانه زیستن هستند. آفرین بر این انسان‌های مومن و پاک سرشت باد. بویژه بر مردم پنج شهرستان ساری، بابل، چالوس، سوادکوه و جویبار که میزبان پیکر‌های پاک این شهیدان برای تشییع و تدفین بوده‌اند.

اینجانبان و همکاران‌مان که مفتخر به خادمی شهیدانیم، از جمیع مردم مهمان‌نواز و شهیدپرور استان و مسئولان در سطوح مختلف استانی و شهرستانی و اصحاب رسانه و خبر استان، رسانه ملی و همچنین تمام خادمینی که خدمت به شهیدان را افتخار خود می‌دانند و در این چند روز خالصانه و عاشقانه پای کار بودند و تلاش کردند، تشکر و قدردانی می‌کنیم.

بی تردید شهیدان سپاسگزاران واقعی طریق اخلاص خواهند بود و اجر و مزد مخلصان را پرداخت خواهند کرد. امید که رهروان صدیق آن پاکان باشیم».

انتهای پیام
captcha