فرصت خدمت زود به اتمام می‌رسد/ رئیس‌جمهور مدیران دولت را مستقر کند
کد خبر: 4035123
تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۹
آیت‌الله لائینی:

فرصت خدمت زود به اتمام می‌رسد/ رئیس‌جمهور مدیران دولت را مستقر کند

نماینده ولی‌فقیه در مازندران با بیان اینکه فرصت خدمت زود به اتمام می‌رسد گفت: انتظار می‌رود رئیس‌جمهور پیش از سفر‌های استانی، مدیران دولت را مستقر کند تا نیرو‌های جدید بتوانند مشکلات منطقه خود را مرتفع کنند.

آیت‌اله محمد باقر لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران  در دیدار با پرویز فتاحبه گزارش ایکنا از مازندران آیت‌الله محمدباقر لائینی، نماینده ولی‌فقیه در مازندران، امروز، ۲۰ بهمن‌ماه در دیدار با پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان کشور، گفت: با یک چشم به هم زدن فرصت خدمت دولت به اتمام می‌رسد، بنابراین انتظار می‌رود رئیس‌جمهور قبل از سفر‌های استانی، مدیران دولت را مستقر کند تا نیرو‌های جدید بتوانند مشکلات منطقه خود را مرتفع کنند.

وی کنترل کرونا را یکی از توفیقات دولت جدید دانست و افزود: اکنون موج ششم کرونا در حال اوج گرفتن است و مقام معظم رهبری نیز اخیراً نسبت به عمل به شیوه‌نامه‌های بهداشتی تأکید کردند.

لائینی ورود دولت به سازمان‌های منطقه‌ای همچون سازمان شانگ‌های را از موفقیت دولت دانست و تصریح کرد: خنثی کردن تحریم‌ها اولویت بیشتری نسبت به برداشتن تحریم‌ها دارد بنابراین توجه به تولید در داخل و کیفیت تولید از جمله مسائلی است که در این دولت مورد توجه قرار دارد.

وی با بیان اینک سپاه در حمایت از محرومان میدان‌داری کرد، ادامه داد: مردم در حمایت از محرومین و خرید تجهیزات حوزه سلامت بسیار پای کار بودند تا جایی که فریاد مخالفین و دشمنان دولت و ملت نسبت به این اقدام خیرین بلند شد.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران گفت: بنیاد مستضعفان در مازندران امکانات بسیار خوبی دارد، انتظار است گام‌های مؤثری را بردارد و واگذاری اسناد به روستاییان علی رغم اینکه در دولت طاغوتی و رضاخان هزاران اسناد مالکیت را به نام خود ثبت کرد، اما در نظام اسلامی به صاحبانشان برمی‌گردد و این خدمت کمی نیست و رسانه‌ای شدن این اقدامات و خدمات می‌تواند در افکار دنیا تحول ایجاد کند.

لائینی  در پایان تأکید کرد: انتظار داریم اماکنی که بنیاد مستضعفان پروژه دارد علاوه بر این خدمات رایج یک خدمت عمرانی برای مردم آن منطقه داشته باشید.

انتهای پیام
captcha