کد خبر: 4000569
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۶
روستای ایرا بخش لاریجان شهرستان آمل محل برگزاری مراسم تشییع و تدفین علامه حسن‌زاده آملی است و در همه تکاپو برگزاری این مراسم در شأن این عالم ربانی هستند.

«ایرا» محل برگزاری مراسم تشییع پیکر عالم ربانی علامه حسن زاده آملیبه گزارش ایکنا از مازندران، روستای ایرا بخش لاریجان شهرستان آمل محل برگزاری مراسم تشییع و تدفین علامه حسن‌زاده آملی است و در همه تکاپو برگزاری این مراسم در شأن این عالم ربانی هستند.

بر اساس این گزارش، ورودی روستای ایرا بخش لاریجان از شامگاه روز یکشنبه به روی غیربومیان بسته شد و عوامل اجرایی در حال مهیا کردن مقدمات برگزاری مراسم تدفین حضرت آیت‌الله علامه حسن‌زاده آملی هستند.

همزمان با شب اربعین حسینی عوامل برگزاری مراسم تدفین در حال مهیا کردن خانه ابدی حضرت علامه حسن‌زاده آملی و عده‌ای نیز در بیرون در حال قرائت زیارت عاشورا هستند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای شامگاه  یکشنبه با حضور در کنار پیکر آیت‌الله حسن‌زاده آملی، ضمن قرائت نماز و فاتحه با آن عالم ربّانی و سالک توحیدی وداع کردند.

مراسم تشییع پیکر علامه حسن‌زاده آملی صبح امروز دوشنبه پنجم مهرماه در شهر آمل برگزار و سپس در روستای ایرا بخش لاریجان به خاک سپرده می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: