کد خبر: 3971063
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰
در نوشهر؛
رئیس اداره امورقرآنی، عترت و نماز آموزش و پرورش مازندران از برگزاری مراسم اختتامیه جلسات جزء خوانی قرآن عصر امروز، ۲۲ اردیبهشت ماه در نوشهر خبر داد.

اختتامیه «ترتیل خوانی دانش آموزان مازندران» در نوشهر  برگزار می‌شودمحمود تنها، رئیس اداره امورقرآنی، عترت و نماز آموزش و پرورش مازندران، در گفت‌وگو با ایکنا از مازندران، اظهار کرد: اختتامیه جلسات جزءخوانی قرآن عصر امروز، 22 اردیبهشت ماه در نوشهر برگزار می‌شود.

وی افزود: طرح ضیافت الهی با هدف انس دانش آموزان دیار علویان با قرآن در ماه این مبارک با محوریت دارالقران‌های آموزش و پرورش استان با حضور قاریان برجسته شهرستانی در طول ماه مبارک رمضان در مازندران برگزار شد.

تنها گفت: در مراسم اختتامیه این طرح که با حضور مدیرکل آموزش و پرورش و برخی از مسئولان شهرستانی برگزار خواهد شد و از مرتلین دانش‌آموزی تجلیل می‌شود.

وی افزود: بخش اعظم برکات ماه رمضان، در رابطه با قرآن است، و در این ماه باید بذر دستورهاى نورانى قرآن را در مزرعه دل‌ها بکاریم، تا رشد و نمو کند و سرانجام میوه قرآن را در این ماه براى غذاى روح برگیریم و قوت قلبمان را در پرتو برکات قرآنى این ماه، بیمه کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: