کد خبر: 3968956
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۸
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری مازندران در یادداشتی خواستار پیوستن مردم و خیرین به پویش کمک به #مادران زندانی در ماه مبارک رمضان شد.

راه‌اندازی پویش «کمک به مادران زندانی» در مازندرانبه گزارش ایکنا از مازندران، سمیه قاسمی طوسی، مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری مازندران در یادداشتی خواستار پیوستن مردم و خیرین به پویش کمک به #مادران زندانی در ماه مبارک رمضان شد.

وی در یادداشت خود چنین آورده است:

حمایت از زنان نیازمند و بانوانی که بنا به هر دلیلی آسیب دیده‌اند، از جمله اولویت‌های اداره کل امور زنان و خانواده استانداری مازندران بوده است همان‌گونه که افزایش
آگاهی در میان دختران و زنان در حوزه‌های مختلف با هدف پیشگیری از بروز آسیب نیز از برنامه‌های مهم و محوری این دفتر است و بررسی و رصد دائم وضعیت زنان زندانی، در همین بستر انجام می‌شود.

در این راستا هماهنگی‌هایی از طریق مدیرکل سازمان زندان‌ها و ستاد دیه استان با هدف بررسی زنان و مادران زندانی و امکان کمک مالی برای بازگرداندن آن تعدادی که جرایم مالی و غیرعمد دارند به خانواده انجام دادم.

برابر اعلام رییس ستاد دیه استان، از میان زنان محبوس و زندانی، ۱۶ تن، مادران و زنانی هستند که جرایم غیرعمد و بدهکاری مالی دارند و با تأمین رقم دِین هر کدام از این زنان و جلب رضایت شاکی، می‌توانند به کانون خانواده بازگردند.

از همه شهروندان و خیّرین نیک‌اندیش می‌خواهیم در ماه میهمانی خدا و در آستانه شب‌های معنوی قدر به یاد کریم اهل بیت امام حسن(ع) و مولای متقیان و دستگیر نیازمندان امیر مؤمنان(ع)، همه به اتفاق هم با شرکت در پویش «کمک به مادران زندانی»، تلاش کنیم این مادران و همسران را به آغوش خانواده بازگردانیم.

از اهالی محترم رسانه نیز می‌خواهم در جریان‌سازی فرهنگی و خلق یک طرح ماندگار از نوع‌دوستی مشارکت کنند و زمینه تسریع در اجرای موفقیت‌آمیز این پویش را فراهم سازند.

یادآور می‌شود که از سوی ستاد دیه مازندران شماره‌ کارت؛ 6104337600368441 و شماره حساب 2093402076 برای آزادی 16 زن زندانی جرائم غیر عمد و نیازمند جهت دریافت مبالغ خیرین و مردم شریف درنظر گرفته شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: