کد خبر: 3962939
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۶
رئیس سازمان دارالقرآن‌الکریم امروز 18 فروردین ماه در راستای بهره‌گیری حداکثری از توان و ظرفیت درونی و بیرونی در تحقق گفتمان ۱۴۰۰ مبتنی بر مبانی قرآنی در ماه مبارک رمضان به مازندران سفر می‌کند.

تشریح برنامه‌های سفر رئیس سازمان دارالقرآن‌الکریم به مازندرانبه گزارش ایکنا از مازندران حجت‌الاسلام اخوان صباغ رئیس سازمان دارالقرآن‌الکریم امروز به مازندران سفر کرده و در برنامه‌های مختلفی که از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران تدارک دیده شده است، حضور می‌یابد.

بر اساس این گزارش، امشب 18 فروردین ماه رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشور با سعید قربانی، رئیس سابق دارالقرآن‌الکریم مازندران دیدار و از وی تجلیل خواهد کرد.

همچنین طبق برنامه فردا 19 فروردین‌ماه حجت‌الاسلام اخوان صباغ در  جلسه ستادی عملیات رمضان استان، جلسه مدیران ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌ها و جلسه کارشناسان امور قرآنی استان حضور خواهد یافت.

تشریح برنامه‌های قرآنی ماه مبارک رمضان و عملیات فصل بندگی به منظور استفاده حداکثری از توان و ظرفیت درونی و بیرونی در تحقق گفتمان ۱۴۰۰ مبتنی بر مبانی قرآنی در ماه مبارک رمضان از موضوعات این نشست است که تا ظهر فردا ادامه دارد.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: