کد خبر: 3962922
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۸
طی اطلاعیه‌ای از سوی اتحادیه قرآنی مازندارن برگزاری مراسم انتخابات مجمع عمومی اتحادیه مؤسسات قرآنی مازندران که مقرر شده بود فردا 19 فروردین‌ماه در بابل برگزار شود، لغو شد.

مراسم انتخابات مجمع عمومی اتحادیه موسسات قرآنی مازندران لغو شدبه گزارش ایکنا از مازندران، صبح امروز 18 فروردین‌ماه اتحادیه قرآنی مازندران طی اطلاعیه‌ای به این خبرگزاری از لغو برنامه مراسم انتخابات مجمع عمومی اتحادیه مؤسسات قرآنی مازندران که قرار بود فردا 19 فروردین ماه در بابل برگزار شود، خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: به دلیل وضیت نارنجی و قرمز حاکم بر شهر‌های استان مازندران و خطر شیوع مجدد ویروس کرونا، به استناد بند ۳ مصوبه مورخ 17 اسفندماه 1400 از هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی، فرهنگی قرآن و عترت(ع) استان مازندران، برگزاری مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره و بازرسین اتحادیه به بعد از ایام ماه مبارک رمضان موکول شد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: انشاءالله پس از عادی شدن شرایط بهداشتی حاکم بر استان، زمان و مکان برگزاری مجمع و انتخابات متعاقباً از طریق این خبرگزاری به اطلاع مدیران  مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت (ع) خواهد رسید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: