کد خبر: 3954274
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹
تا ۳۰ بهمن ماه؛
مدیر ستاد اقامه نماز مازندران از تمدید مسابقه پیامکی کتابخوانی با محوریت کتاب «از ژرفای نماز» در مازندران خبر داد.

مسابقه پیامکی ستاد اقامه نماز تمدید شدحجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی، مدیر ستاد اقامه نماز مازندران در گفت‌وگو با ایکنا از مازندران، اظهار کرد: نماز یکی از فریضه‌های مهم و اصلی اسلام است که به عنوان دومین رکن اسلام قرار گرفته است و پلی ارتباطی بین خدا و بنده اش است.

وی افزود: در نماز، بنده دلش را برای راز و نیاز با خدایش باز می‌کند و شروع به حرف زدن، ستایش کردن و درخواست از خداوند می‌کند و نهایت بندگی اش را برای خداوند به منحصه‌ی ظهور می‌گذارد. در این بین نماز می‌تواند پل ارتباطی قویتری باشد و تمام ثوابش را در بر داشته باشد، به شرطی که بر طبق قرآن و سنت صحیح و در اول وقت برگزار شود؛ و انجام آن از طرف نماز گزار به تأخیر انداخته نشود.

مدیر ستاد اقامه نماز مازندران در ادامه تصریح کرد: به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «از ژرفای نماز» نوشته مقام معظم رهبری برگزار شد که ملت آن تا ۳۰ بهمن ماه تمدید شد.

وی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند پاسخ مسابقه را به صورت یک عدد ۲۲ رقمی به سامانه پیامکی ستاد اقامه نماز استان به شماره؛ ۱۰۰۰۰۳۳۳۱۰۲۸۹ ارسال کنند.

لازم به ذکر است؛ شرکت‌کنندگان برای دریافت پی. دی. اف کتاب «از ژرفای نماز» می‌توانند اینجا و برای دریافت سوالات اینجا را کلیک کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: