کد خبر: 3936726
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷
نماینده مردم شهرستان‌های تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی در پیامی با گرامیداشت هفته بسیج، اظهار کرد: نام بسیج و بسیجی که به میان می‌آید، ایثار و گذشت، جهاد و حماسه، انسان‌دوستی و میهن‌دوستی، مسئولیت‌پذیری، سازندگی، فداکاری و وفاداری را در ذهن‌ها جاری می‌کند.

نام بسیج، ایثار، جهاد، مسئولیت‌پذیری و سازندگی را در ذهن‌ها متبادر می‌کندبه گزارش ایکنا از مازندران سیدشمس‌الدین حسینی، وزیر پیشین اقتصاد و نماینده مردم شهرستان‌های تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی، در پیامی هفته بسیج را به بسیجیان ایران اسلامی در سراسر کشور تبریک گفت. متن پیام به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الَّذِینَ یُقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِهِ صَفًّا کَأَنَّهُمْ بُنْیَانٌ مَرْصُوصٌ

پنجم آذر یادآور فرمان تاریخی و مدبرانه بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) در سال ۱۳۵۸ برای تشکیل سازمان بسیج مستضعفین است.

نام بسیج و بسیجی که به میان می‌آید، ایثار و گذشت، جهاد و حماسه، انسان‌دوستی و میهن‌دوستی، مسئولیت‌پذیری، سازندگی، فداکاری و وفاداری را در ذهن‌ها جاری می‌کند.

بسیج از ابتدای تشکیل با مسئولیت‌پذیری همواره در صحنه و میدان حضور یافته و در مقاطع تاریخی مختلف و با ایثار و گذشت در راه سازندگی، سربلندی، عزت، سرافرازی و اقتدار ایران اسلامی، مجاهدت کرده و حماسه‌ها آفریده است.

چه در آغازین روز‌های استقرار نظام اسلامی، چه ایام دفاع مقدس و چه در هنگام رخداد‌ها و حوادث طبیعی و غیر طبیعی، این بسیج مستضعفین بوده است که در کنار مردم قرار گرفته و به معنای کامل، حافظ جان، مال و ناموس آنان شده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی(ره) و شهدای عزیز بسیجی، هفته بسیج را محضر ملت شریف ایران، به‌ویژه بسیجیان عزیز در سراسر ایران اسلامی، استان مازندران و شهرستان‌های تنکابن، رامسر و عباس‌آباد تبریک عرض می‌کنم و آرزومندم در سایه حضرت حق و با مجاهدت و همت بسیجیان عزیز، مردم کشورمان در صلح، آرامش و آسایش قرار گیرند.»

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: