کد خبر: 3872071
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
گروه اجتماعی ــ مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی هیمنه استکبار جهانی را درهم شکسته است، افزود: پیام انتقام سخت و حمله موشکی به پایگاه نظامی ایالات متحده آمریکا، نشان از تهی بودن ارتش تروریست پرور و جنایتکار آمریکا است.

جمهوری اسلامی هیمنه استکبار جهانی را درهم شکستبه گزارش ایکنا از مازندران، حجت‌الاسلام ناصر شکریان، مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران، امروز ۲۶ دی‌ماه در کارگاه آموزشی جمعیت بانوان فرهیخته شهر‌های استان، گفت: ایران اسلامی به برکت رهبری امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری و مجاهدت‌های شهیدانی، چون سردار سپهبد قاسم سلیمانی مقتدرترین و عزتمند‌ترین کشور جهان است.

وی با بیان اینکه، امروز جمهوری اسلامی هیمنه استکبار جهانی را درهم شکسته است، افزود: پیام انتقام سخت و حمله موشکی به پایگاه نظامی ایالات متحده آمریکا، نشان از تهی بودن این ارتش تروریست پرور و جنایتکار است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به اینکه، انقلاب اسلامی تحولی عظیم در دنیا ایجاد کرد، تصریح کرد: علیرغم همه تلاش‌های نظام سلطه برای انزوای ایران اسلامی، امروز گفتمان انقلاب اسلامی به یک گفتمان غالب در دنیا تبدیل شده است.

وی با اشاره به اینکه، ملت بزرگ ایران تسلیم خواسته‌های نامشروع و زیاده خواهانه آمریکایی‌ها نخواهند شد، ادامه داد: جمهوری اسلامی در برابر این جنایت هولناک و هرگونه رفتار ماجراجویانه برخورد سخت، محکم و پشیمان‌کننده خواهد داشت.

شکریان با اشاره به ایجاد جبهه مقاومت و گفتمان‌سازی در این حوزه از سوی رهبر معظم انقلاب و تلاش‌ها و مجاهدت‌های شبانه روزی سرداران سرافرازی، چون شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی، افزود: شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی سردار و علمدار جبهه مقاومت بود و این شهادت به طور یقین و به تعبیر مقام معظم رهبری حاصل مجاهدت‌های بی‌وقفه ایشان بود و راه روشن این شهید همواره استمرار خواهد داشت.

عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س)، بیان کرد: سردار سپهبد شهید سلیمانی پرورش یافته مکتب نورانی نبی مکرم اسلام (ص)، امیرمومنان علی (ع) و اهل بیت (ع) بود و در راه ولایت اینگونه جانفشانی کرد و آن حماسه عظیم در تشییع و تدفین شهیدان مقاومت بهت و حیرت جهانیان را به همراه داشت.

شکریان با اشاره به جنایت هولناک ایالات متحده آمریکا در به شهادت رساندن سردار مقاومت و هم رزمانش اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی با رهبری بی‌بدیل رهبر معظم انقلاب و در سایه گفتمان مقاومت و پایداری و با ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های شهدای مدافع حرم و شهیدان سرافرازی، چون سپهبد قاسم سلیمانی و هم رزمانش امروز مقتدرترین و عزتمند‌ترین کشور جهان است.

استاد حوزه علمیه مازندران با بیان اینکه، خون پاک شهید سلیمانی موجب تقویت جبهه مقاومت خواهد شد، ادامه داد: این گونه شهادت‌ها خللی در اراده این ملت بزرگ ایجاد نخواهد کرد بلکه گفتمان مقاومت و پایداری جهانی خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: