کد خبر: 3856081
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
گروه اجتماعی ــ شهردار ساری هفته وحدت را فرصتی مغتنم برای نشان دادن یکپارچگی صفوف مسلمانان و معرفی چهره واقعی اسلام به عنوان دین رحمت و صلح و دوستی و آرامش به جهان بیان کرد.

هفته وحدت فرصتی در معرفی چهره واقعی اسلامبه گزارش ایکنا از مازندران، عباس رجبی، شهردار ساری در پیامی ضمن تبریک ولادت حضرت رسول (ص)، امام جعفرصادق (ع) و آغاز هفته وحدت، آورده است: حضرت محمد مصطفی (ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام که دین رحمت، شفقت، صلح و عدالت است، بهره‌مند کرد.
در این پیام آمده است: هفته وحدت فرصتی مغتنم برای نشان دادن یکپارچگی صفوف مسلمانان و معرفی چهره واقعی اسلام به عنوان دین رحمت و صلح و دوستی و آرامش به جهان است.
وی در این پیام می‌افزاید: در هفته وحدت، میثاق‌ها تحکیم و پیمان‌ها استوار می‌گردد چرا که رسول خدا(ص) فرمودند: «الجَماعَةُ رَحمَةٌ و الفُرقَةُ عَذابٌ"» وحدت مایه رحمت، و تفرقه موجب عذاب است.
در پایان این پیام آمده است: امید است از الطاف بیکران این ایام مبارک که سراسر شادی، سرور، امید و ایمان است به نحو شایسته‌ای بهره‌مند شده و بتوانیم در امر خطیر خدمت‌رسانی به مردم، توفیق داشته باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: