کد خبر: 3848746
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
وصیت‌نامه شهید بهمن کیانی؛
گروه فرهنگی ــ در فرازی از وصیت‌نامه شهید «بهمن کیانی» آمده است: استکبار باید بداند که با جنگ تحمیلی نمی‌تواند جلوی صدور اسلام و انقلاب اسلامی را بگیرد.

استکبار جهانی بداند جلوگیری از صدور اسلام با جنگ تحمیلی ممکن نیستبه گزارش ایکنا از مازندران، به نقل از روابط عمومی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، بهمن کیانی در سال ۱۳۳۸ در شهرستان گلوگاه به دنیا آمد و ۹ فروردین ۱۳۶۵ در عملیات والفجر هشت به شهادت رسید. قسمتی از وصیت‌نامه این شهید به شرح ذیل است.

ما همه مسلمانیم و از پیروان ائمه طاهرین تمام ائمه‌ها برای استقرار و ترویج اسلام بزرگ فدا شدند و ما که خود را پیرو ائمه می‌دانیم باید این راه و روش را در پیش گیریم، که آن‌ها این راه را پیموده‌اند در طول تاریخ کفر با اسلام عزیز سرستیز داشته و اسلام و کفر مقابل همدیگر با هم جنگ کردند، بعد از ائمه طاهرین و امامان معصوم اسلام در غریبی و مظلومیت به سر برد و اکنون که بعد از ۱۴۰۰ و اندی سال سیدی از تبار پیامبر(ص) به پا خواسته و اسلام را جان تازه بخشید می‌رود تا بار دیگر جهان را در بر گیرد و مسلمان‌ها را با یک خط واحد و یک خط و یک رهبر به مبارزه با کفر فرا خواند.

استعمارگران که اسلام را اینچنین در قبل و حال تجربه کرده و دیدند که با پیاده شدن احکام اسلام منافعشان به خطر می‌افتد دست به توطئه از جمله جنگ تحمیلی زدند، جنگ را بر ما تحمیل کردند تا بدین طریق بتوانند اسلام را ساقط کنند و یا حداقل جلوی صدور انقلاب اسلامی را به دیگر کشور‌های جهان مخصوصاً کشور‌های مسلمان‌نشین بگیرند، اما به یاری خداوند بزرگ و با رهبری‌های پیامبر گونه حضرت امام خمینی این همه نقشه‌های شوم علیه خودشان برگردانده شد و این‌ها همه وسیله‌ای شد تا ما را در هدفمان و صدور انقلاب مان سرعتی بیشتر ببخشد و ما هم به ندای امام بزرگوار این علی زمان لبیک گفته و به جبهه‌های نبرد نور علیه ظلمت شتافتیم.

ما راهی را داریم می‌پیماییم که شهیدانمان قبل از ما در این جبهه‌های خون علیه شمشیر پیموده‌اند و ما با خدایمان و پیامبرمان و امام بزرگوارمان پیمان بستیم که تا جان در بدن و خون در رگ‌هایمان جریان دارد به نبرد بی‌پایانمان ادامه دهیم و تا آزادی کربلا و قدس و کعبه و دیگر مراکز مشرفه اسلامی با کفر جهان خواهیم جنگید و استعمارگران باید بدانند که کاخ سر به فلک کشیده‌شان که از دست رنج محرومان ساخته شده به دست همین محرومان بر سرشان خراب خواهد شد.

ما پرچم لا اله الا الله و محمد رسول الله را بر روی تمامی کاخ‌های استکبار در جهان از آمریکا و شوروی و اسرائیل غاصب گرفته تا دیگر کاخ‌های موجود در جهان برافراشته خواهیم کرد. مجدداً تکرار می‌کنم که جهان یک میلیارد مسلمان در خود دارد استکبار باید بداند که جنگ تحمیلی کردن به وسیله نوکر حلقه به گوشش صدام بر ما از خارج کشور و گروهک‌های جیره‌خوارش از منافقین گرفته تا حزب توده خائن و دیگر گروهک‌های الحادی نمی‌تواند جلوی صدور اسلام و انقلاب اسلامی ما را بگیرند.

یک میلیارد مسلمان آماده جان فشانی در راه اسلامند، اما سیاست‌هایی که فریاد بر می‌آورند که روحانیت نباید در سیاست دخالت کند این‌ها همه فریاد‌ها و صدا‌هایی است که از بلندگو‌های استکبار شنیده می‌شود، در مکتب ما، روحانیت یعنی دیانت و سیاست و ما روحانیت را الگو و اسوه خود می‌دانیم و ما در هر نبرد و قیام و انقلابی که پیشتاز و پرچمداران روحانیت نباشد ما در آن قیام و انقلاب‌ها شکست خواهیم خورد، چون ما به تجربه دیده‌ایم که در طول تاریخ در جهان و انقلاب‌ها و قیام‌های متعددی رخ داده است به علت شرکت نداشتن روحانیت آن انقلاب و قیام ما به انحراف کشیده شده‌اند یا به سازش رفته‌اند.

برای آخرین بار فریاد بر می‌آوریم که حسین جان اگر مردم کوفه به پدرت و مولایمان امیرالمومنین حضرت علی (ع) نامردی کردند و به شما پشت کردند و اگر زینب(س) را به اسیری بردند و اگر علی‌اکبرت در میدان نبرد جان سپرد و اگر علی‌اصغر با گلوی تشنه و لبی خشکان جان می‌دهد و اگر رقیه‌ات در کنار خرابه جان سپرد و اگر عباست را دو دستش را از تن جدا کردند و اگر حسین جان سرت را از تن جدا کردند ما با خدایت و با خونت پیمان می‌بندیم که از خدایت و دینت و راهت و فرزند پاکت دست بر نخواهیم داشت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: