کد خبر: 3753809
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
گروه سیاست و اقتصاد - ایرلاین وارش و مهیا شدنش برای حضور در صنعت هواپیمایی کشور، خبر خوشی است که برای همه ایرانیان غرور آفرین و تحسین برانگیز است.

نمایش اولین ایرلاین مازندرانی‌ها در آسمان ایران+ معرفی چهره اقتصادی در مازندران
به گزارش ایکنا از مازندران مجموعه‌ای که با برنامه‌ریزی و درایت توانست مجوزهای لازم برای جابجایی مسافران و گردشگران را کسب کند و قصد دارد بهترین این عرصه در ارایه خدمات پروازی باشد.
شرکت هواپیمایی وارش در سال ۱۳۹۶به پشتوانه‌ی تجارب فراوان در صنعت هوانوردی با محوریت استان مازندران فعالیت خود را آغاز کرد.
 وارش در زبان مازندرانی به‌معنای باران و ایرلاین وارش اولین شرکت هواپیمایی در مازندران گردشگرپذیر محسوب می شود.
 برنامه‌ریزی اولیه شرکت هواپیمایی وارش، پوشش پروازهای داخلی است و در این راستا از نیروهای متخصص و مجرب در کنار نیروهای جوان و پر انرژی بهره می‌گیرد.
 وارش، با هدف رشد و توسعه‌ی زیرساخت‌های صنعت هوایی استان مازندران تاسیس شد تا علاوه بر اشتغال‌زایی در این استان، در کوتاه‌ترین زمان ، به جایگاه ویژه‌ای در صنعت هوایی کشور دست یازد.
 پس از بررسی‌های گسترده و بازرسی‌های مختلف در حوزه‌های عملیات پرواز، صلاحیت پرواز، ایمنی، امنیت هوایی و بازرگانی و تطبیق‌های صورت گرفته با الزامات و مقررات مربوطه توسط کارشناسان سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت هواپیمایی وارش گواهینامه بهره‌برداری هوایی (AOC) خود را دریافت کرد.
این شرکت هواپیمایی دارای ۴ فروند هواپیمای بویینگ ۷۳۷  سری کلاسیک است که در قراردادی با بیمه ایران، تحت پوشش کامل بدنه، مسافرین و اشخاص ثالث درآمده است.

از وارش تا ورزش
علاقه‌مندان به فوتبال و بازی های لیگ برتر که تعدادشان کم نیست در بازی های نساجی شاهد درج هواپیمایی وارش بر روی پیراهن بازیکنان این تیم محبوب و پرطرفدار شمالی هستند.
قسمتی از سهام باشگاه نساجی مازندران در روزهای اخیر به شرکت هواپیمایی وارش تحت مدیریت رضا حدادیان واگذار شد.
 سهامدار جدید و ساروی از دوستان نزدیک امیرقلعه‌نویی و مهدی پرهام است.
 در خبرِ واگذاریِ سهام باشگاه به حدادیان، انچه منعکس شد این بود که او مالک شرکت هواپیمایی وارش است.
شرکتی با چند فروند هواپیما که در آستانه‌ی آغاز به کار در صنعت حمل و نقل هوایی مازندران  و ایران است.
 اما وارش اولین تجربه‌ی حدادیان در حمل و نقل هوایی محسوب نمی شود.

نمایش اولین ایرلاین مازندرانی‌ها در آسمان ایران+ معرفی چهره اقتصادی در مازندران
 او ریاست شرکت هواپیمایی « یو. ام. اِیر» اوکراین در ایران را نیز برعهده دارد. همچنین طبق شنیده‌ها، از دیگر فعالیت‌های اقتصادی حدادیان می‌توان به برج‌سازی و هتل‌سازی در کشورهای ترکیه و اوکراین اشاره کرد که در فعالیت‌های خود با مهدی پرهام مشارکت می‌کند.
فعالیت‌های رضا حدادیان به موارد اقتصادی محدود نمی‌شود؛ او دستی هم برمدیریت ورزشی دارد.
حدادیان رئیس هیئت شمشیربازی استان تهران و عضو هیئت رئیسه‌ی فدراسیون شمشیربازی است و همواره حامی شمشیربازان در تمام رده‌های سنی بوده است.
 از جمله حمایت‌های مالی او می‌توان به پاداش او با شمشیربازان المپیک ۲۰۱۶ پیش و پس از مسابقات اشاره کرد.
 پیش از این، او از ورزشکاران تیم‌های استان تهران که در سال ۱۳۹۴ در تمامی عرصه‌های بین‌المللی و کشوری موفق به کسب مدال شده بودند، به همراه مربیان آنان تجلیل کرد و پاداش‌های نقدی را به تمامی رده های سنی و در هر دو بخش بانوان و آقایان هدیه کرد.
 حدادیان زمانی که تیم نساجی با محمود فکری در بحران مالی به سر می‌برد، به این تیم کمک کرده بود.
این روزها حدادیان محبوبترین کارافرین و فعال اقتصادی مازندرانی است که در شرایط کنونی اقتصادی برای توسعه سرزمین مادریش تمام قد پا به عرصه گذاشته است.
عباس مهدوی
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: