کد خبر: 3688590
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۷

گروه اجتماعی: استاندار مازندران با تاکید بر تقویت باورهای هشت سال دفاع مقدس، قدرت و روحیه دفاع مقدس و انقلابی را راه برون رفت از مشکلات دانست.

به گزارش  خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از مازندران به نقل از شبستان، محمد اسلامی، استاندار مازندران امروز 15 بهمن در بهره برداری از فاز اول پارک موزه دفاع مقدس این دیار گفت: باورها و عزم های  هشت سال دفاع مقدس باید تقویت و مصون نگه داشته شود.
 
وی ادامه داد: پارک موزه دفاع مقدس و شباهت آن به عملیات والفجر هشت، نشان دهنده ایثارگری ها و جانشفشانی های آن دوران پرحماسه است که این موارد باید به نسل های آینده با اینگونه کارها، انتقال یابد.
 
اسلامی اظهار کرد: قدرت و روحیه دفاع مقدس و انقلابی راه برون رفت از مشکلات و  بارور کردن توسعه و شکوفایی کشور جمهوری اسلامی ایران است.
 
مقام عالی دولت در مازندران بیان کرد: همدلی و یکپارچگی از رموز پیروزی‌های عظیم در هشت سال دفاع مقدس میان رزمندگان بود که همچنان باید این روند با قوت بیشتر ادامه یابد.
 
وی بر ادامه راه شهدا و صیانت از آرمان های والای آنها تاکید کرد.
 لازم به ذکر است: مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس مازندران با عنوان «پارک موزه ساری»، با اعتبار بیش از 19 میلیارد تومان به صورت ویدئو کنفرانس بهره برداری شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: