کد خبر: 4087942
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۸

اجتماع بزرگ «امت رسول‌الله» در ساری

اجتماع بزرگ «امت رسول‌الله» در محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، مساجد و پرچم مقدس جمهوری اسلامی توسط اغتشاشگران در ساری برگزار شد.

به گزارش ایکنا از مازندران، آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران و امام جمعه ساری، سوم شهریور ماه 1401 در اجتماع بزرگ «امت رسول‌الله» در محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، مساجد و پرچم مقدس جمهوری اسلامی توسط اغتشاشگران در ساری گفت: اغتشاشات اخیر ناشی از عصبانیت شدید دشمنان است.

وی افزود: اگر دیدید کاری خشم دشمنان را برانگیخت یعنی مورد خشنودی خدا قرار خواهد گرفت و حرکت درستی است.

وی ادامه داد: حرکتی که شما مردم در حمایت از انقلاب اسلامی در اربعین باشکوه امسال برگزار کردید، در ادامه راه شهیدان و حمایت از ولایت بود که هم تائید خدا و هم خشم دشمنان را برانگیخت.

آیت الله لائینی تصریح کرد: اغتشاشات اخیر ناشی از عصبانیت شدید دشمنان است که به‌ قول شهید بهشتی به دشمن می گوییم از دست ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر.

نماینده ولی فقیه در مازندران تصریح کرد: وقتی رئیس جمهور ما در سازمان ملل به‌طور رسمی عکس سردار شهید سلیمانی را بالا می‌برد و وقتی که ما با تحرک‌های دیپلماسی مقتدرانه تحریم‌های دشمن را شناسایی می‌کنیم مسلم است که دشمن ناراحت شده و عوامل و مزدوران محدود خود را به بهانه‌سازی و آتش کشاندن فرا می‌خواند‌.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha