اجرای طرح «۳۱۳» در مازندران
کد خبر: 4063439
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶

اجرای طرح «۳۱۳» در مازندران

معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران از آغاز اجرای مقدماتی طرح ۳۱۳ با حضور ۱۶ روحانی طرح هجرت در ۲۰ روستا از ۱۰ شهرستان مازندران خبر داد.

معاون فرهنگی کمیته امداد مازندرانبه گزارش ایکنا از مازندران، میثم معافی، معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران، امروز، ۲۱ خرداد، در جمع خبرنگاران ضمن تشریح فعالیت‌های فرهنگی کمیته امداد مازندران، اظهار کرد: این طرح با هدف ایجاد ارتباط مستمر و مؤثر روحانیون با خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد از طریق فعالیت‌های فرهنگی در قالب تبلیغ چهره به چهره و... درصدد تحکیم بنیان خانواده و تقویت باور‌های دینی و کنترل آسیب‌های اجتماعی با محوریت مساجد انجام می‌شود.

معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: اجرای مقدماتی طرح ۳۱۳ با حضور ۱۶ روحانی طرح هجرت در ۲۰ روستا از ۱۰ شهرستان در مازندران آغاز شد در این طرح  مشکلات و نیاز خانواده‌های تحت حمایت شناسایی شده و برای رفع آن اقدام  خواهد شد.

وی افزود: در این طرح روحانیون پیگیر مسائل و مشکلات نیازمندان بوده و برای رسیدن این خانواده‌ها به توانمندی در بخش‌های مختلف تلاش می‌کنند.

معافی تصریح کرد: این طرح با محوریت روحانیون مساجد روستا و روحانی طرح هجرت با سه شعار محوری مردمی‌سازی، امور رسیدگی به محرومان که مورد تاکید مقام معظم رهبری است، به صورت مردم محوری، محله محوری و مسجدمحوری، اجرا می‌شود.

معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران گفت: طرح ۳۱۳ از سال گذشته آغاز و با ایجاد مراکز نیکوکاری با محوریت روحانیون مساجد روستا و روحانی طرح هجرت که متشکل از تعدادی از خواهران و برادران معتمد محلی است، به شناسایی و مدیریت حل مسائل خانواده محور می‌پردازند.

انتهای پیام
captcha