کد خبر: 3855668
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
گروه فرهنگی- مراسم نمادین «عطر انتظار» امروز ۱۸ آبان‌ماه در دبیرستان معارف ساری با مدیر بنیاد مهدویت مازندران و معاون پرورشی و فرهنگی مازندران برگزار شد.

برگزاری مراسم «عطر انتظار» در ساریبه گزارش ایکنا از مازندران مراسم نمادین «عطر انتظار» امروز ۱۸ آبان‌ماه در دبیرستان معارف ساری با مدیر بنیاد مهدویت مازندران و معاون پرورشی و فرهنگی مازندران برگزار شد.
محمود تنها رئیس اداره امور قرآنی، عترت و نماز آموزش و پرورش مازندران در حاسیه این مراسم در گفت‌وگو با ایکنا از مازندران، اظهار کرد: رسالت تربیتی ما این است که به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که انتظار موعود از طریق کسب معرفت و با ایجاد محبت به اهل بیت عصمت و طهارت (ع)، به عنوان نماد فعالیت‌های اجتماعی دانش آموزان مطرح شود.
تنها تصریح کرد: انتظار در مکتب اسلام، تنها یک رویکرد عاطفی نیست، بلکه رویکرد‌های معرفتی، اجتماعی، اخلاقی و فردی را نیز شامل می‌شود و همچون منشوری دارای تجلیات گوناگونی است.
وی افزود: منتظر، پیوسته مراقب مجموعه گفتار‌ها و رفتارهایش خواهد بود تا خلاف رضای محبوبش، از او صادر نشود؛ و این مسئله در حقیقت، به پالایش درونی و صفای باطنی خواهد انجامید و سلامت معنوی را به ارمغان خواهد آورد.
لازم به ذکر است؛ مراسم نمادین «عطر انتظار» امروز ۱۸ آبان‌ماه در دبیرستان معارف ساری با حضور حجت‌الاسلام نصوری مدیر بنیاد مهدویت مازندران، شعبانی معاون پرورشی و فرهنگی استان، محمدی رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه دو و حجت‌الاسلام اسدی از پژو هشگران مهدویت بنیاد مهدویت کشور برگزار شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: