کد خبر: 3849029
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
در شش ماهه گذشته؛
گروه اجتماعی ــ رئیس کمیته امداد رامسر از پرداخت ۲۵۴ میلیون تومان صدقه از سوی مردم نیکوکار این شهرستان در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.

رامسری‌ها ۲۵۴ میلیون تومان صدقـه دادندبه گزارش ایکنا از مازندران، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد، پرویز سرایی، رئیس کمیته امداد رامسر، اظهار کرد: کمک‌های جمع‌آوری شده از صدقات برای ارائه خدمات به نیازمندان در سرفصل‌های مسکن، درمان، ازدواج، معیشت و فرهنگی هزینه می‌شود.

وی رشد درآمدی صدقات طی شش ماهه نخست سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته را ۳۴ درصد اعلام کرد و افزود: مردم خیر و نیک اندیش رامسر در کمک به خانواده‌های ایتام و نیازمند، مشارکت بسیار خوبی داشتند و با این وجود گام‌های موثری در رفع فقر و محرومیت در شهرستان برداشته شده است.

رئیس کمیته امداد رامسر، تصریح کرد: طرح‌های مشارکتی بسیار خوبی از جمله طرح اکرام، محسنین، شجره طیبه، اطعام، رضوان، کوثر، و ... برای کمک به محرومان و مستمندان در این شهرستان در حال اجرا است.
سرایی با تقدیر از همراهی مردم نوع‌دوست و خیران رامسر با کمیته امداد، گفت: مردم نیکوکار این شهرستان می‌توانند صدقه خود را از طریق تلفن همراه با شماره گیری #۱*۲*۰۱۱*۸۸۷۷* پرداخت کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: