کد خبر: 3829290
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ عضو هیئت مدیره اتحادیه مدغم، درباره همایش اخیر اتحادیه تشکل‌ها مطالبی را در قالب پنج سؤال به این خبرگزاری ارسال کرده و خواستار نشر آن شد.

به گزارش ایکنا ۴ سوال یک پیشکسوت از هیئت مدیره تشکل‌های قرآنی از مازندران، حسن سلطان‌پناه پیشکسوت قرآنی و عضو هیئت مدیره اتحادیه مدغم درباره همایش اخیر اتحادیه تشکل‌ها مطالبی را به این خبرگزاری ارسال کرده و خواستار نشر آن شد. این یادداشت اینگونه آغاز می‌شود.

دوستان محترم هیئت مدیره تشکل‌ها، بهتر است به جای بازی با کلمات و سخن از مرام‌نامه و ادعای دوستی و برادری، پاسخ به چند سؤال را خیلی روشن اعلام فرمایند.

سؤال اول

اگر شما بر حق هستید، چرا تمامی مجامع عمومی شما گزینشی و انتخابی است برای مثال؛ همین آخرین همایش چرا اطلاع‌رسانی و دعوت عمومی نشده و بسیاری از مؤسسات زیر نظر ارشاد هیچ اطلاعی از عملکرد و فراخوان شما جهت حضور در مجمع را نداشتند؟!.

سؤال دوم

چرا گزارش عملکرد مالی اتحادیه را اعلام نمی‌فرمایید و اینکه بیشترین بودجه تخصیصی وزارت ارشاد و صندوق توسعه قرآنی را تنها تعداد محدود و مشخصی از اعضای هیئت مدیره تشکل‌ها دریافت کرده‌اند.

سؤال سوم

در پشت پرده چه کسی و یا چه کسانی و با چه منافعی و به چه دلیل از شما دفاع و حمایت می‌کنند که توانستید چندین سال در تصمیمات کلان قرآنی و تقسیمات بودجه در شورای توسعه قرآنی کشور اعمال نظر نمایید.

سؤال چهارم

با چه مجوزی چهار نفر از اعضای اتحادیه شما در شورای توسعه قرآنی کشور جولان می‌دهند و با شیوه‌های مختلف رأی و نظر اعضای از همه جا بی‌خبر توسعه را تغییر می‌دهند.

سؤال پنجم

اگر واقعا دلسوز جامعه قرآنی و مؤسسات و تشکل‌های بی‌پناه هستید به چه دلیل با اتحادیه واحد قرآنی کشور و یکپارچگی مؤسسات که تصویب و پیشنهادش هم توسط خود شما بوده مخالفت می‌ورزید.

اگر واقعا پاسخ منطقی و قانع کننده‌ای برای این رفتار و عملکردتان داشتید بفرمایید تا بنده به‌عنوان مدیرعامل و بنیانگذار یکی از بزرگترین مؤسسات قرآنی کشور با مجوز ارشاد و ۳۵ سال سابقه فعالیت، رسماً در خدمت شما و اتحادیه شما باشم و از اتحادیه مدغم که خودم از اعضای هیئت مدیره استانی و کشوری آن هستم اعلام برائت نمایم.

انتهای پیام

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
بشیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۶:۰۹
0
0
دمش گرم
احسنت
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: