کد خبر: 3819719
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
گروه اجتماعی ــ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تنکابن از وقف قطعه زمینی با نیت هزینه‌های قرآنی، فرهنگی و اجتماعی در این شهرستان خبر داد.

ثبت وقفی با نیت فرهنگی و قرآنی در تنکابنحجت‌الاسلام رسول علیخانی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تنکابن در گفت‌وگو با ایکنا از مازندران، اظهار کرد: این قطعه زمین از سوی آقایان صفرعلی و عیسی اولیائی و سلیمان بخشی، وقف شد.
وی ارزش تقریبی این موقوفه را یک میلیارد و 70 میلیون ریال دانست و افزود: این زمین که دارای سند مالکیت است در خلخال‌محله شهرستان تنکابن واقع شده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تنکابن مساحت این موقوفه را 214 متر مربع بیان کرد و تصریح کرد: این ملک با نیت هزینه‌های فرهنگی، قرآنی و اجتماعی وقف شد.
علیخانی با بیان اینکه موقوفات قابل‌خرید و فروش نیستند، افزود: به هیچ‌کس اجازه نمی‌دهیم به موقوفه‌ای تجاوز کند و با تمام قدرت در برابر هرگونه تصرف و تجاوز به این اموال و اراضی می‌ایستیم و از حقوق قانونی موقوفات بر اساس شرح وظایف و دستورالعمل قانون دفاع می‌کنیم.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تنکابن در پایان گفت: خبرنگاران می‌توانند به‌عنوان یاوران وقف در کنار سازمان به ترویج فرهنگ وقف، این سنت حسنه و خیر، بپردازند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: