کد خبر: 3696469
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۶
گروه فعالیت‌های قرآنی- رئیس اداره اوقاف محمودآباد از برگزاری ششمین دوره مسابقات قرآنی حفظ و مفاهیم در محمودآباد خبر داد.

به گزارش ایکنا از مازندران به نقل از ایسنا مازندران بهزاد صادقی، با بیان اینکه این مسابقات در دو مرحله حفظ و مفاهیم قرآنی برگزار می‌شود، اظهار کرد: ششمین دوره مسابقات حفظ و مفاهیم قرآنی که بزرگترین رویداد قرآنی بوده و در سراسر کشور به طور همزمان برگزار و در محمودآباد نیز به تبع سایر شهرستان ها برگزار شده‌ است.
وی با اشاره به اینکه 702 شرکت کننده ثبت نام شده در سطح شهرستان داشتیم، افزود: از این تعداد قریب به 230 نفر در مرحله کتبی شرکت کرده که سنین بالای 13 سال هستند و در مرحله دوم که به صورت شفاهی است در هفته آینده برای شرکت کنندگان زیر 13 سال در سه روز برگزار می‌شود.
رئیس اداره اوقاف محمودآباد در ادامه بیان کرد: مسابقات امسال با کیفیت و کمیت خوبی برگزار شد اما لازم است که تمهیدات جدی تری از سوی مسئولان امر که امسال مجری وزارت ارشاد و سازمان اوقاف نیز ناظر بوده در نظر گرفته شود.
صادقی تصریح کرد: اداراتی که در بحث فرهنگی و برگزاری مسابقات قرآنی دخیل هستند باید با فرهنگ‌سازی مناسب و تبلیغات درست و با هماهنگی نهادهای فرهنگی و پای کار آمدن آموزش و پرورش با کیفیت بهتری این مسابقات انجام شود.
وی با بیان این که محمودآباد با تعداد شرکت کننده 702 نفری در سطح مازندران سومین برگزار کننده از نظر کمیت حائز رتبه سوم است، گفت: مشکلات و موانعی برای اولین بار برگزاری مسابقات مواجهه بودیم  اما امیدواریم در سال های آتی با کیفیت بهتری برگزار شود. 

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: